Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Tez go zrobiłem ;-) Musiałem jednak zamieniać bieguny w lewej lampce. Trzeba było obrócić płytkę i zeszlifować cycka plastikowego tak jak tu już było opisywane. Dorzucam fotę o co dokłądnie chodzi ;)

PS. W opolu w ASO Lellek jedna lampka 65 zł

View image: oriled

Kurcze ale drożeją, w maju 2012 w ASO kosztowały za sztukę 41 zł (ja kupiłem za 37 zł)

u mnie wywalalo blad na oby dwu wiec sobie darowalem i wyjalem szukam innych

oryginalne są najlepsze dlatego je zostaw, poczytaj temat będziesz wiedział co zrobić by błędu nie było

A ja kupilem takie same jak Ty, nawet od tego samego sprzedawcy i wyskakuje mi błąd. Masakra!!!!

kupiłeś takie same jak kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem takie same jak Ty, nawet od tego samego sprzedawcy i wyskakuje mi błąd. Masakra!!!!

A zadałeś sobie chociaż odrobine trudu żeby przeczytac wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod powyższym-jakby ktoś kupował to można się zebrać w kilku :]

Dzisiaj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera o którym mowa wyżej. Zamówiłem na kufatecu dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg

WAŻNE dla posiadaczy B7 - wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

jestem chętny do kupna w/w adaptera zbiorowo bo koszta przesyłki tylko dla jednej szt.są za wysokie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem takie same jak Ty, nawet od tego samego sprzedawcy i wyskakuje mi błąd. Masakra!!!!

A zadałeś sobie chociaż odrobine trudu żeby przeczytac wątek?

taaa, pisalem do Majkiego

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Tez go zrobiłem ;-) Musiałem jednak zamieniać bieguny w lewej lampce. Trzeba było obrócić płytkę i zeszlifować cycka plastikowego tak jak tu już było opisywane. Dorzucam fotę o co dokłądnie chodzi ;)

PS. W opolu w ASO Lellek jedna lampka 65 zł

View image: oriled

Kurcze ale drożeją, w maju 2012 w ASO kosztowały za sztukę 41 zł (ja kupiłem za 37 zł)

u mnie wywalalo blad na oby dwu wiec sobie darowalem i wyjalem szukam innych

oryginalne są najlepsze dlatego je zostaw, poczytaj temat będziesz wiedział co zrobić by błędu nie było

A ja kupilem takie same jak Ty, nawet od tego samego sprzedawcy i wyskakuje mi błąd. Masakra!!!!

kupiłeś takie same jak kto?

te same co Majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Majki nie ma odblokowanego FISa i dlatego u niego nie wywalało. A po drugie to myślisz, że ile poświecą Ci te ledy za 9zł ?? Nie lepiej zainwestować w ori i jak nie chcesz żeby Ci wywalało błędu wlutować radiator lub dokupić adapter taki jak ja mam i akjam ? Zresztą każdy robi jak chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi żarówkami jest różnie jak trafisz, czasem jest dobrze choć i tak nie ma gwarancji ile poświeci, a czasem już od początku bzikują. Tak jak pisze sh_akal najlepsze (do B7) są ori z wlutowanym rezystorem (nie radiatorem jak kolega napisał) lub ewentualnie ten adapter który wychodzi drożej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamontowałem ori lampki podane na 1 stronie

Efekt:

LED_A4_B7.jpg

Tylko FIS pokazuje błąd przepalonej żarówki,rezystor zakupiony. Tylko powiedzcie mi jak rozebrać tapicerke klapy. Są tam 4 śruby ale i tak mocno trzyma, a nie chce tam czegos polamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usuniesz śruby to reszta jest na stalowych klipsach więc energicznie usuwasz. Jak się boisz to możesz czymś podważyć i jak pierwszy puści to masz z górki. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usuniesz śruby to reszta jest na stalowych klipsach więc energicznie usuwasz. Jak się boisz to możesz czymś podważyć i jak pierwszy puści to masz z górki. :naughty:

Dobra jutro będe walczył.. Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rezystorów i kombinacji proponuję zastosować adapter z kufateca i wszystko P&P. :wink4:

Zamówiłem na kufatecu dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg

WAŻNE dla posiadaczy B7 - wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

Jaka cena tych przejściówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepalila mi sie jedna dioda w jednej lampce oryginalnej :/

oddaj do aso moze przyjma i kup cos porzadnego tak jak pisalem wczesniej-lampki z bmw albo lexus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepalila mi sie jedna dioda w jednej lampce oryginalnej :/

oddaj do aso moze przyjma i kup cos porzadnego tak jak pisalem wczesniej-lampki z bmw albo lexus :wink:

jak dowód zakupu masz to reklamacje składaj..nie powinni robić problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na 95 procent nie mam:/ kupie nowa najwyzej, odesle stara i bedzie jedna na sprzedaz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy te ori led-y Oryg lampki rejestracji LED AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 (2987508220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. również będzie wywalać błąd na fisie w a4 b7 czy to jest totolotek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten o którym koledzy piszą 25W i go wlutować gdzieś tam ;) pisze tak bo nie mam zielonego pojęcia o tym i będę musiał się udać do jakiegoś elektryka żeby mi to ogarnął, chyba że ktoś może mi powiedzieć gdzie dostać te kabelki

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg najlepiej w PL lub może ktoś będzie zamawiał jestem chętny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...