Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?


żeberko

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam pytanie co sądzicie o tym zestawie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=378494044&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. bo muszę wymienić bo zaczyna coraz bardziej mi skrzypieć przód . a dodam że mam QUATTRO

Sama cena powinna wskazywać na jakość.. Komplet ori wahaczy to 1500-2000zł. Poza tym to wahacze firmy QAP :decayed: Myślę, że powinno być QPA :polew: :polew:

Szczerze odradzam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo wcześniejszych postów ja kupiłem febi w pełnym komplecie razem ze śrubami i nakrętkami a to właśnie master sport nie sprzedaje pełnych kompletów

kto Ci tak naopowiadał? Ja wszystkie kompletu MS jakie sprzedałem to mialem z zestawami srub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby mi ktos z was wyslac firmy na priv ktore robia wachacze do a4 b5 z orientacyjnymi cenami za komplet w kolejnosci od najlepszej ( wg was ) do najgorszej ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby mi ktos z was wyslac firmy na priv ktore robia wachacze do a4 b5 z orientacyjnymi cenami za komplet w kolejnosci od najlepszej ( wg was ) do najgorszej ;) ?

Jest taki temat "wahacze ranking" przeglądałeś go ? ZAWIESZENIE/FAQ/wahacze ranking - chyba tak to jest..

_________________________________________________

---> http://www.a4-klub.pl/smf/odp_wahacze_ranking-t11963.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tyg. jestem mocno zainteresowany tym tematem bo coraz mocniej i częściej zaczyna stukać mi przodek :( Sporo czasu spędziłem na czytaniu naszego forum w celu uzyskania konkretnej odpowiedzi jakie wahacze kupić. Nie spojżę na komplet nieznanej firmy za 500 zeta bo to :polew: :polew: :polew: i wystarczy ! Już rozmawiałem z kolegą Misior, który zaproponował mi cały komplet FEBI za 999 zeta ! :> I już byłem tak szczęśliwy :rolleyes: aż tu nagle po lekturze naszego forum stwirdziłem, że jednak poczekam jeszcze miesiąc i wolę dołożyć i kupić całego LEMFORDA :kox: Co za tym przemawia ??? To że z prawej strony mam do wymiany 3szt. z lewej 2szt. Nie wymieniam pojedyńczo bo za miesiąc lub dwa do wymiany mogą być następne te stare ! Zdajemy sobie sprawę z tego, że gdy wymieniamy już taką ilość wahaczy to czeka nas ustawienie zbieżności. Sądzę, że decyzję podjąłem słuszną. Tu nasuwa się powiedzenie "jesteśmy za biedni by płacić dwa razy za to samo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:10 _________________________________________________Cześć Nosfer, :hi:,, Jak tam Twoje wahacze ?:).. No cóż, bo u mnie kiepsko... Poleciał kolejny wahacz :wallbash:.. Tym razem lewy górny przedni :kwasny:.. Czyli to jż trzeci wahacz z kompetu Febi :thumbdown:.. Po czterech miesiącach :evil:... Zgroza :wallbash:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:10 _________________________________________________Cześć Nosfer, :hi:,, Jak tam Twoje wahacze ?:).. No cóż, bo u mnie kiepsko... Poleciał kolejny wahacz :wallbash:.. Tym razem lewy górny przedni :kwasny:.. Czyli to jż trzeci wahacz z kompetu Febi :thumbdown:.. Po czterech miesiącach :evil:... Zgroza :wallbash:....

Siema pawelc :friends:.. Ku*wa, normalnie nie wierze, może jakiś badziew z Maximusa Ci się trafił ?? W sumie to u mnie narazie spokój, ale przejechałem dopiero 1500km więc nic wymiernego..

Wiesz co ale jest jeszcze rozwiązanie :P Przestań 100 km/h doginać po kamieniołomach :kox: Wiesz co, normalnie ciekaw jestem czy mi coś poleci :cool1:

Jak spotkamy się na spocie, to rzucimy okiem czy na tych wahaczach nie jest napisane "FEPI" albo "FEFI" :naughty: -- ale serio, współczuje.

_________________________________________________

Wszędzie znajdziesz jakieś wady w każdej marce w Lemforderach też. Ale zdecydowanie zdania się ukierunkowały ku temu że Lemforder to Lemforder ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a gdzie kupowaliście te FEBI ? Bo może w obiegu są jakieś lewe ???

Ja kupowałem od TOM77, w dziale "rabaty, promocje" tam ma temat.. spoko ceny, kontakt, polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym montażu byly kiedys podobno Febi(przynajmniej w passacie),ale osobiscie nie widzialem.

Wszystkie elementy zawieszenia Febi to badziew jakich malo,montuje tego,a raczej montowalem sporo i wiem co nie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A marawel dalej swoje .. :kox::thumbup: Jak widzisz Urbik akurat za wahaczami Febi jest wiele za i przeciw, może w obiegu jest kilka serii.. Jak pojechałem do mechanika i powiedziałem mu że mam komplet Febi zapytał z przerażeniem skąd je mam, jak je obejżał powiedziałem skąd, za ile to stwierdził, że ok - nie będzie problemu.. No i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzystko febi kupuje w sklepie.Ostatnie tuleje tylnej belki wytrzymaly nie caly rok,wiec jak chcesz to kupuj i zakladaj moje zdanie juz znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzystko febi kupuje w sklepie.Ostatnie tuleje tylnej belki wytrzymaly nie caly rok,wiec jak chcesz to kupuj i zakladaj moje zdanie juz znasz.

Teraz to ja już mam kupione i założone.. Prawde mówiąc to nie zależy mi na tym, żeby udowadniać sobie kto ma rację. :gwizdanie:

Ja wzystko febi kupuje w sklepie.Ostatnie tuleje tylnej belki wytrzymaly nie caly rok

:mysli: Masz o nich zdanie, więc po co kupujesz te podzespoły ?

Wszystkie elementy zawieszenia Febi to badziew jakich malo,montuje tego,a raczej montowalem sporo i wiem co nie co.

Nie ma co wałkować w kółko tego samego.. Mi za to nikt nie wmówi, że MS, QAP, PeX czy coś tam to ten sam "badziew" co Febi.

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Masz o nich zdanie, więc po co kupujesz te podzespoły ?

Kupuje bo takim ludziom jak ty szkoda kasy na lepsze podzespoly,a ze skelpy o tym wiedza to maja tylko Febi,Toprany i inny syff.

Lepsze czesci musze zamawiac,a czasem nie mam na to czasu i z braku laku...biore Febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje bo takim ludziom jak ty szkoda kasy na lepsze podzespoly,a ze skelpy o tym wiedza to maja tylko Febi,Toprany i inny syff.

Lepsze czesci musze zamawiac,a czasem nie mam na to czasu i z braku laku...biore Febi

marewel Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to bys wiedział, że poza wahaczami wymieniałem pół przodu za co zapłaciłem razem z robocizną ponad 4 tys. i tylko dlatego nie kupiłem Lemforderów. Więc daruj sobie te teksty, że Febi kupuja ludzie tacy jak Ja którym szkoda kasy na lepsze :polew: Z tego co zdązyłem zauważyć po twoich postach, to Ty masz raczej problem z argumentowaniem swojego zdania - w taki sposób jak Ty to ja potrafię wypowiadać się o inżynierii budowlanej - "tak nie robimy bo to będzie syf, badziew, gówno i tyle." A to że jesteś mechanikiem to też o niczym nie świadczy, bo znam takich którzy na Febi nie mają reklamacjii.

Marewel nie uderzam w wypowiedziach do Ciebie, więc oszczędź tego insynuowania :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Marewel, popieram nosfera, :th:.. To nie chodzi może o kase...Ale wszystkiego terzeba spróbować :).... Po to tu jesteśmy by się wymieniać doświadczeniami :>..............................

Nosfer, trzymam kciuki za Twje Febi :>.... na marginesie, ja szukam nowego kompletu, skusze się na orginał :)............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...