Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?


żeberko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez chcialem wyprobować Meyle,skonczyly sie na 7tys :decayed:

Poza tym ja nie wychodze z opcji "chwale bo mam,to co mam jest najlepsze na swiecie" tylko patrze obiektywnie.

Chcecie Febi? Nie mój cyrk nie moje małpy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel,widzisz... czyli nie kupować :>... Moje Febi ok 18 tyś... i kaplica :wallbash:.... Chyba mam lewy komlet :thumbdown:...

Pozdrawiam :>....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelc wiesz co, zanim kupisz nowy komplet, czy tam pojedyncze elementy skontaktuj się z naszym klubowym kolegą TOM77 ( http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tom77-u10464.html ), chłopak jest z Warszawy, siedzi w częściach, ma bardzo niskie ceny i to jest typ człowieka, który lubi innym pomóc :hi: Napewno Ci podpowie, a jak bedziesz chciał zamówić to na cenie się nie rozczarujesz..Tylko wspominał, że mają przeprowadzke firmy i teraz nie robią zleceń przez jakiś czas.. Brałem od niego Febi :bag::nabijasie: więc jak się posypią to w dodatku wiadomo gdzie jechać :baseball: :baseball: :kox:

_________________________________________________

pawelc wpadasz w ogole na spoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nosfer ,upłyneło już trochę czasu więc chciałbym Cię zapytać jak się sprawują Twoje wahacze Febi??

Do tej pory latam :decayed:

paczopaczesniak - Nick pierwsza klasa :polew::decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i mnie dotknął ten problem :confused4: i wybór padł na lemfordera, cały komplecik :naughty:. Także polecam kolegę TOM77 super ceny, pełen profesjonalizm. Ważną rzeczą o której tu nikt nie wspomniał przy wahaczach to jest ich rok produkcji i to moim zdaniem oprócz producenta też ma duży wpływ . Zauważcie że wahacze Lemfordera na allegro które są już po 899zł np. http://moto.allegro.pl/item546556078_wahacze_oryginal_lemforder_audi_a4_a6_vw_b5_wawa.html

są z roku 2006. a moję są już z 2008 a tu przecież są także elementy gumowe który z biegiem czasu bez używania parcieją. A więc co do zakupów wahaczy z allegro to bym uważał,. Moim zdaniem tak samo się to ma do wahaczy febi, stad może ta rozbieżności opinii o nich. Patrzcie więc także na rok produkcji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ja miałem komplet febi, pojedziłem poł roku po 15 tys juz poleciał banan,potem kolejne pół roku było cicho, a teraz to juz sie nieda jezdzic 3 wytłuczone z 1 strony z 2 dwa,zdecydowanie teraz biore lemfordera.Zajechałem do sklepu a gośc mi za komplet lemfordera zaspiewał 2500zł pogieło go chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn ile dałeś za komplecik lemfordera????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupiłem kpl lemfordera od TOM77

ori jak wiadomo jeden jest do aso wiec ma znaczki audi a drugi ten sam tylko z mazanymi znaczkami audi na rynek.wiec sa ori.rocznik produkcji połowa roku 2008 wiec świezynka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem moją :a4fan: wymieniali mi ten komplecik lemfordera, i przód jest już :good: co do ceny za komplecik lemka to nie podam, ale nie przepłaciłem :> agart jak chcesz poznać cenę to pisz na priv do TOM77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn

Pytałem dlatego o cenę bo znalazłem sklep w Bydgoszczy który sprzedaje komplety lemfordera po 900 zeta do A-4 po 2001 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn

Pytałem dlatego o cenę bo znalazłem sklep w Bydgoszczy który sprzedaje komplety lemfordera po 900 zeta do A-4 po 2001 roku

Skąd taka niska cena :mysli:

Te wahacze to na pewno Lemforder?

Ja mam bezpośrednio z fabryki i cena dużo wyższa :gwizdanie:

No chyba, że to jakieś zestawy z Chin :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta cena mnie dziwi , ale facet zapewnia że to są ori i maja wybity znaczek audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta cena mnie dziwi , ale facet zapewnia że to są ori i maja wybity znaczek audi

mogą być ori ze znaczkiem audi ale produkcja pewnie z przed 2005 rokiem zlezałe gdzies na magazynie i dlatego takie tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta cena mnie dziwi , ale facet zapewnia że to są ori i maja wybity znaczek audi

mogą być ori ze znaczkiem audi ale produkcja pewnie z przed 2005 rokiem zlezałe gdzies na magazynie i dlatego takie tanie

Pewnie tak właśnie jest, w takie okazje trudno uwierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...