Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=====================================================================================================

:a4fan: NASTĘPNY SPOT 11.03.2012r :a4fan:

(jak będzie więcej śniegu termin może uledz zmianie na wcześniejszy)

godz.16.00

ul. Podwale/Ratusz

Mile widziane inne propozycje np: wyjazdy integracyjne,ciekawe miejsca itp.

======================================================================================================

619e639881f0e8d2med.jpg

======================================================================================================

:a4fan::a4fan:

Opublikowano

czemu nie,jestem za. :)

Opublikowano
  • Autor

tylko przynajmniej 10 audiczek :th:

i jeszcze trzeba znaleść miejsce :gwizdanie:

Opublikowano

brat na pewno przyjedzie, to już są trzy. Przecierz są jeszcze jacyś inni właściciele A4-ek z okolic Wielunia. Co do miejsca to proponuje ulice Ciepłowniczą obok ZUGIL-u. :mysli:

Opublikowano

Pozdro brzoza. :th:

Ja się pisze, zresztą brat już wczesniej mnie wymienił.

Opublikowano

Bełchatów tez sie chetnie pojawi :-D

Opublikowano
  • Autor

to kiedy i o której :dance:

Opublikowano

Datę i godzinę podamy, najlepiej w dzień wolny od pracy.

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje niech daje :)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 09:32 _________________________________________________Widze że Bełchatów też jest chętny,damy znać!!!!

Opublikowano
  • Autor

niedziela 7 czerwca godz:17:00 to moja propozycja co wy na to :evil:

Opublikowano

Ja się łapie, tylko wyjeżdżam i wrócę w niedziele o 18-tej. Ta godzina mi lepiej odpowiada.

Opublikowano

Jezeli chodzi o niedziele to moze byc :-)) Bede wracal z uczelni (z wrocka) wiec zatrzymam sie w Wieluniu, powinienem zjawic sie ok 18. Napiszcie jeszcze gdzie was znajde :D

Opublikowano

odpowiada mi termin-niedziela o 18-ej.Miejsce ul.Ciepłownicza-pasuje Wam????????

Opublikowano
  • Autor

mi to odpowiada będę w niedziele o 18:00 na ciepłowniczej :th: :siema:

Opublikowano

Ładnie wyszło 08.06.08 niedziela godz 18-ta,ul.Ciepłownicza WIELUŃ SPOCIK.

Komu odpowiada niech przybywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

no ja bym chetnie przybyl z bratem ale w sobote smigamy do bydgoszczy na drofing a w niedziele nie stety musze isc do pracy ale bracika wysle napewno a nastepnym razem postaram sie pojawic pozdro[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 18:18 _________________________________________________Qnie latwo ich znajdziesz bo jak bedziesz jechal od wrocka to na pierwszych switlach w lewo(skrzyzowanie przy statoilu) dalej jedziesz prosto pod goreczke i bedzie wysoki budynek po lewej stronie z napisem "zugil" izaraz bedzie skrzyzowanie w prawo i dalej prosto i tam gdzes powinni sie oni znajdowac....... pozdro[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 18:22 _________________________________________________a moze zrobimy jakies zrzeszenie posiadaczy A4 z wielunia i okolic???

Opublikowano

Nokia62 dzieki za info :-)) Postaram sie nie zgubic :)

Opublikowano

Zrzeszenie jak najbardziej. Chyba czas to rozkręcić.

Śmigam AUDI 8 lat,obecna sztuka jak widać A4. :naughty: :th:

Opublikowano

Zapytam kolegi, moze podjedziemy. Bo jestesmy z Lututowa.

Opublikowano

mile widziani wszyscy posiadacze :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

tyle miało być a było nas trzech A4-kami i kolega A6 troche kiepsko no ale to pierwszy spot mam nadzieje że drugi odbędzie się w szerszym gronie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.