Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego maro-a4 tak, cały czas mam tą zieloną audi :evil: i jestem bardzo zadowolona! :decayed:

póki co nie zmieniam, najpierw trzeba trochę zwiększyć środki pieniężne a później bedzięmy myśleć, ale napewno pozostaję przy marce Audi, i może będzie B6? :gwizdanie:

a spocika gratuluję, niezłe MASZYNY :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 11:26_________________________________________________i ile B4-ek :slina:

sentymencik mam :notworthy:

Opublikowano

kolego maro-a4 tak, cały czas mam tą zieloną audi :evil: i jestem bardzo zadowolona! :decayed:

póki co nie zmieniam, najpierw trzeba trochę zwiększyć środki pieniężne a później bedzięmy myśleć, ale napewno pozostaję przy marce Audi, i może będzie B6? :gwizdanie:

a spocika gratuluję, niezłe MASZYNY :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 11:26_________________________________________________i ile B4-ek :slina:

sentymencik mam :notworthy:

B4-ki na spota podjeżdżają z doskoku,ostatnio były dwie.Są to koledzy którzy przewidują zakup A4.

Zapytałem o zielona bo sam taką jeżdżę. :notworthy:

Opublikowano

przed zakupem uparłam się na kolor czarny albo miedziany.

ale już sie przyzwyczaiłam do tej zieleni i bardzo mi się podoba :good:

a ta Twoja to napewno jest identyczna zieleń?

albo jestem ślepa albo mi się wydawało, że widziałam A4 w ciemnej zieleni ale odcień miały inny trochę niż moja :mysli:

a może po prostu były przybrudzone :>

Opublikowano

przed zakupem uparłam się na kolor czarny albo miedziany.

ale już sie przyzwyczaiłam do tej zieleni i bardzo mi się podoba :good:

a ta Twoja to napewno jest identyczna zieleń?

albo jestem ślepa albo mi się wydawało, że widziałam A4 w ciemnej zieleni ale odcień miały inny trochę niż moja :mysli:

a może po prostu były przybrudzone :>

Wyślij mi swój aktualny adres @ na PW to pokaże Ci jej prawdziwe oblicze i porównasz czy jest taka sama :)

Opublikowano

oglądam właśnie zdjęcia Twojej niuni, przyglądam się kolorowi i wydaje mi się (aczkolwiek cięzko to stwierdzic patrząc jedynie na zdjęcia), że jest taki sam jak mojej :good::)

napisałeś, że już jej nie będziesz miał w styczniu.... zmiana na B6?

jesteś w trakcie poszukiwań?

Opublikowano

oglądam właśnie zdjęcia Twojej niuni, przyglądam się kolorowi i wydaje mi się (aczkolwiek cięzko to stwierdzic patrząc jedynie na zdjęcia), że jest taki sam jak mojej :good::)

napisałeś, że już jej nie będziesz miał w styczniu.... zmiana na B6?

jesteś w trakcie poszukiwań?

Z bólem serca sprzedaje ją,ale od znajomego francuza okazyjnie nabywam B6 :dance:

Opublikowano

Zgodnie z poleceniem zaglądam ;)

Niestety ostatnio od kilku msc mam ograniczone możliwości spotowania, często się spotykacie?

Opublikowano

Zgodnie z poleceniem zaglądam ;)

Niestety ostatnio od kilku msc mam ograniczone możliwości spotowania, często się spotykacie?

[/quote

Zgodnie z poleceniem zaglądam ;)

Niestety ostatnio od kilku msc mam ograniczone możliwości spotowania, często się spotykacie?

Regularnie co dwa tygodnie,następny 12.10. Może zbierzemy kiedyś chłopaków i przyjedziemy do was,albo wy do nas :)

My mamy spotkania pod chmurką,jest jesień i zaczną się problemy pogodowe.Trzeba organizować się gdzieś pod dachem :mysli:

Opublikowano

zerknijcie:

ciekawe jak frekwencja w niedziele?

moja obecność obowiązkowa :decayed:

Opublikowano

Oglądałem to cudo tylko 4,2 FSI,na maxa wypaśnięta 350 000 PLN.

Co do niedzieli zobaczymy,chyba jak zwykle stali bywalcy :)

Opublikowano

dzisiaj Wam się spocik szykuje :naughty:

udanego Panowie :good:

Opublikowano

dzisiaj Wam się spocik szykuje :naughty:

udanego Panowie :good:

100% będzie udany! Dzięki[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 09:28_________________________________________________I tak to wyglądało na dzisiejszym 10 spocie:

555599b50ffc60f4.jpg

d33ff9c524a6eaf3.jpg

248634cafe7c4991.jpg

8b7ca23222f8d282.jpg

122ff4e6931d2b94.jpg

94f7a8e0eea3d46d.jpg

1e00a0c30fd74ae7.jpg

33b7c1d4858fc471.jpg

A to nasi najmłodsi członkowie :oklaski:

bbab1b277ea41a65.jpg

a93b4c506bf56c9f.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::a4fan:

Opublikowano

super pogoda, super furki :a4fan:

i ich super właściciele :friends: no i czego więcej trzeba (no może :drunk:) w niedzielne popołudnie by miło spędzić czas.

Brawo chłopaki :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

pewnie że było super aby tak dalej

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Super spot :notworthy:Jestem pod wrażeniem.Do następnego za dwa tygodnie :good:

Pozdrawiam wszystkich :)

no to KędziorJ robimy tempomat ? :tongue4:

jest kilka zagadek :evil:

damy rade :oops:

pozdrawiam wszystkich spot-owiczów z Wielunia :thumbup:

Opublikowano

:hi: Widzę że było jak zwykle fajnie i piękną pogodę mieliście. Szkoda ale nie dałem rady przyjechać :wallbash:

Ale będą następne.

Pozdrawiam wszystkich.

Jarek

P.S. Co do sprzęgła po tym przyfajceniu :> złych objaw brak :) Oby tak dalej.

Opublikowano

:hi: Widzę że było jak zwykle fajnie i piękną pogodę mieliście. Szkoda ale nie dałem rady przyjechać :wallbash:

Ale będą następne.

Pozdrawiam wszystkich.

Jarek

P.S. Co do sprzęgła po tym przyfajceniu :> złych objaw brak :) Oby tak dalej.

Jarek na następnym twoja obecność obowiązkowa :punish:

Jak sprzęgło hula,to ja też jestem zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor

to jest to naco czekałem

http://pl.youtube.com/watch?v=FBkX8GS5FoY

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.