Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest to naco czekałem

http://pl.youtube.com/watch?v=FBkX8GS5FoY

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

marzenie każdego fana :a4fan:

Opublikowano

gratuluję udanego spotu :good: i zazdroszczę tej srebrnej pięknej B7 młodemu klubowiczowi :notworthy:

Opublikowano

Pogoda super samochody też - pozdrawienia dla wszystkich klubowiczów z Wielunia :good:

Opublikowano

Pogoda super samochody też - pozdrawienia dla wszystkich klubowiczów z Wielunia :good:

Dziękujemy i Częstochowe też pozdrawiamy :gicior:

Opublikowano

Pogoda super samochody też - pozdrawienia dla wszystkich klubowiczów z Wielunia :good:

to kiedy robimy wjazd na spota do Wielunia? bo ja też z okolic Czewy :>

Opublikowano

gratuluję udanego spotu :good: i zazdroszczę tej srebrnej pięknej B7 młodemu klubowiczowi :notworthy:

z racji wieku to młody klubowicz zapyla motoryną, ale jazda :a4fan: nie jest mu obca :oklaski:

Opublikowano

Gdzie tenKędziorJ się podziewa :mysli: Mógł by dać znak życia pomiędzy spotami :wink4:

Opublikowano

inni też mocno zajęci, nie zaglądają na forum :disgust:

szykuje się zbiorowy wypad do Kalisza na tamtejszy spot.

kto chętny niech się pisze:

1. alex

2.

Opublikowano

Będzie wiadomo kiedy to się wpiszę :) Termin musi pasować :mysli:

Oficjalnie ktoś zaprasza, czy ktoś sobie wymyślił ot tak :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pogadamy na ten temat w niedziele :evil:

Opublikowano

Będzie wiadomo kiedy to się wpiszę :) Termin musi pasować :mysli:

Oficjalnie ktoś zaprasza, czy ktoś sobie wymyślił ot tak :gwizdanie:

jak jesteś chętny to wpisać się możesz, nic zobowiązującego :wink4:

taki tam sondaż :gwizdanie:

pogadamy na ten temat w niedziele :evil:

tak, napewno się wszystko wyjaśni :mysli:

Opublikowano

inni też mocno zajęci, nie zaglądają na forum :disgust:

szykuje się zbiorowy wypad do Kalisza na tamtejszy spot.

kto chętny niech się pisze:

1. alex

2. maro

3.ROGER

4.

Opublikowano
  • Autor

ja napewno się pisze :embarrassed:

Opublikowano

ROGER a będzie palenie gumy??? i tak trzeba zmieniać na zimowe :polew:

Opublikowano
  • Autor

niewiem jak to będzie bo w sobote poznań i niewiem kiedy powrót ale powinienem zdążyc :hi:

a ja i tak niezmieniam na zimowe jak i tak śniegu nie będzie :evil: :evil:

Opublikowano

No żebym Cię na spotach z zasp nie musiał ciągać :sesese:

Opublikowano

ROGER palenie gumy to już tradycja i nie wymigasz się lub namówisz kogoś innego :cygaro:

[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 23:19_________________________________________________

maro zerknij na ten film :good: szkoda że nie TDI :no:

http://www.a4-klub.pl/smf/moj_artykul_niesmiertelne_a4czyli_nieprzecietna_jakosc_i_wyglad_za_dobra_cene-t26722.0.html;msg541352#msg541352

Opublikowano

Do zobaczenia dzisiaj o 16.00, żeby się komuś nie zapomniało :bicz:

Nie było dzisiaj czasu na dobre foty,ponieważ powstało małe zamieszanie a mianowicie integracja A4 z A6 i właścicielami czterech kółek innych marek.

Nasz co dwutygodniowy spot :a4fan: przekształcił się raczej w spotkanie motoryzacyjne :polew:

199740b75402a16a.jpg

068db430a87cbde9.jpg

2fc653ad28f2813b.jpg

38ab47939a56b9f9.jpg

044bb489adb569a4.jpg

Jak zwykle sprzęt do Vagowania był naszykowany

eabc08ace70ba988.jpg

Opublikowano
  • Autor

było nas mało i to nie jest dobrze :wallbash:

ale może to przejściowe :evil:

Opublikowano

wprowadzam obowiązkową obecność na forum między spocikami (wróć, między spotami-żeby nie zapeszać) :evil:

Damian ma racje, ale bądźmy dobrej myśli :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.