Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za przybycie było :kox:

moja niunia ma cieplutki garaż :evil: :evil:

Opublikowano

Spocik jak na zimową aurę super udany :) Kto miał dzisiaj :quattro: to ładnie pośmigał na torze.A co niektórym wydech robił się czerwony :polew:

5680890be817055amed.jpg

Opublikowano

Witam wszystkim Klubowiczów w Nowym Roku,wszystkiego dobrego!

Mam pytanie:

Znacie jakiegoś dobrego elektryka samochodowego w Wieluniu lub okolice Wielunia?(konkretnie chodzi o regeneracje pompy abs w a6)

Opublikowano

Witam wszystkim Klubowiczów w Nowym Roku,wszystkiego dobrego!

Mam pytanie:

Znacie jakiegoś dobrego elektryka samochodowego w Wieluniu lub okolice Wielunia?(konkretnie chodzi o regeneracje pompy abs w a6)

pogadaj z KędziorJ też ma ten problem i z tego, co wiem to namierzył już gościa, co regeneruje elektronikę pompy ABS :good:

Opublikowano

Przyjedz na spota to pogadamy :)

Opublikowano

Ostra zima przybyła :hi: Jak wrażenia z jazdy po zaspach i lodzie?Jle rowów zaliczone? :polew:

Opublikowano

Ostra zima przybyła :hi: Jak wrażenia z jazdy po zaspach i lodzie?Jle rowów zaliczone? :polew:

zimówki i ESP pomagają w utrzymaniu się na drodze :good:

1f1d80cb53c141cb.jpg

Opublikowano

Znalazłem wczoraj pasek klinowy(zerwany) na targowisku :polew: Czyj to :polew:

Feralne miejsce,albo coś się pali albo zrywa. Ostatni przypadek pojechał tam wczoraj sam :polew:

Opublikowano

Znalazłem wczoraj pasek klinowy(zerwany) na targowisku :polew: Czyj to :polew:

Feralne miejsce,albo coś się pali albo zrywa. Ostatni przypadek pojechał tam wczoraj sam :polew:

a kto to tak zaszalał, zerwany pasek :mysli:

to się nazywa dogrzewanie bryki :polew:

Opublikowano

Znalazłem wczoraj pasek klinowy(zerwany) na targowisku :polew: Czyj to :polew:

Feralne miejsce,albo coś się pali albo zrywa. Ostatni przypadek pojechał tam wczoraj sam :polew:

a kto to tak zaszalał, zerwany pasek :mysli:

to się nazywa dogrzewanie bryki :polew:

----------------------------------------------

Srebrna strzała ,częsty serwisant VAG-a :polew:

----------------------------------------------

Opublikowano

Znalazłem wczoraj pasek klinowy(zerwany) na targowisku :polew: Czyj to :polew:

Feralne miejsce,albo coś się pali albo zrywa. Ostatni przypadek pojechał tam wczoraj sam :polew:

a kto to tak zaszalał, zerwany pasek :mysli:

to się nazywa dogrzewanie bryki :polew:

----------------------------------------------

Srebrna strzała ,częsty serwisant VAG-a :polew:

----------------------------------------------

no to doktor VAG przestanie zajmować się dolegliwościami tego audika :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo trzeba przygotować niunie do ekstremalnych obrotów u mnie niema problemu z7000 obr/min :evil:

Opublikowano

Witam!

Jestem nowym czlonkiem klubu na ziemie wieluńską niestety nie moge wpaść jutro na spocik (wkrotce napewno sie pojawie i wrzuce jakies foty w dziale "moja A4"). Jestem mechanikiem i ogromnym fanem motoryzacji wiec napewno bedzie o czym pogadac i wymienic sie doswiadczeniemi i pogladami.

Pozdro!

Opublikowano

Witam!

Jestem nowym czlonkiem klubu na ziemie wieluńską niestety nie moge wpaść jutro na spocik (wkrotce napewno sie pojawie i wrzuce jakies foty w dziale "moja A4"). Jestem mechanikiem i ogromnym fanem motoryzacji wiec napewno bedzie o czym pogadac i wymienic sie doswiadczeniemi i pogladami.

Pozdro!

pozdrawiam i zapraszam, spociki są co dwa tygodnie :hi:

Opublikowano

Mam małe pytanko, wybiera sie ktoś może z okolic na zlocik do Bukowiny Tatrzanskiej?

Opublikowano

Możliwe,ale jeszcze nie na 100%.Jak coś więcej ustalimy na spotach to będziemy pisać :)

Witamy w klubie i zapraszamy na co dwutygodniowe spoty w Wieluniu.

Opublikowano

witam Wieluń :notworthy:

zapewne wiecie gdzie leży Kłobuck i daleko do nas nie macie, mam więc zaszczyt zaprosić Was na nasz pierwszy spot 22.01.2009r o godzinie 17

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_w_slonecznej_kalifornii_skl-t62360.0.html

będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzicie... :good:

pozdrawiam serdecznie Osa

Opublikowano

Ja bym ją brał, co więcej chcieć :good: cena nawet dobra.Trzeba obejrzeć z bliska. :dance:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 22:34_________________________________________________

witam Wieluń :notworthy:

zapewne wiecie gdzie leży Kłobuck i daleko do nas nie macie, mam więc zaszczyt zaprosić Was na nasz pierwszy spot 22.01.2009r o godzinie 17

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_w_slonecznej_kalifornii_skl-t62360.0.html

będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzicie... :good:

pozdrawiam serdecznie Osa

Witam Osa.

Przykro nam ale nas w tygodniu na spoty nie wyciągniesz.

Opublikowano

no szkoda, ale jak spocik wypadnie w weekend to zaproszenie aktualne! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.