Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przykro mi oznajmiać takie wiadomości, ale jednak jutro się nie zobaczymy :(

Tak wyszło felernie, że ludzikom jutro się plany zmieniły, we dwóch nie pojedziemy. Zjawimy się u Was następnym razem, pewną, mocną ekipą!

Przepraszam w imieniu swoim i kolegów i mam nadzieję, że zostanie nam to wybaczone :wink4:

[/quote

Pewnie że wybaczamy.Dzięki za szczere chęci,będziemy cieszyć się sami :hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 23:03_________________________________________________

i ekipy z SKL nie będzie :no:

jutro jechać nie jechać, na zlot bo taka cisza może wielunia też nie będzie oto jest pytanie :mysli:

[/quote

Jest cisza ale przed burzą :tongue4:

Spróbuj nie przyjechać :bicz:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 23:06_________________________________________________Dla tych co nie przyjadą :bicz: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Przykro mi oznajmiać takie wiadomości, ale jednak jutro się nie zobaczymy :(

Tak wyszło felernie, że ludzikom jutro się plany zmieniły, we dwóch nie pojedziemy. Zjawimy się u Was następnym razem, pewną, mocną ekipą!

Przepraszam w imieniu swoim i kolegów i mam nadzieję, że zostanie nam to wybaczone :wink4:

[/quote

Pewnie że wybaczamy.Dzięki za szczere chęci,będziemy cieszyć się sami :hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 23:03_________________________________________________

i ekipy z SKL nie będzie :no:

jutro jechać nie jechać, na zlot bo taka cisza może wielunia też nie będzie oto jest pytanie :mysli:

[/quote

Jest cisza ale przed burzą :tongue4:

Spróbuj nie przyjechać :bicz:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 23:06_________________________________________________Dla tych co nie przyjadą :bicz: :bicz3:

będe na 1000% :audi::a4fan:

Opublikowano

SKL :disgust:

A miałem wskoczyć w garniak :polew:

Opublikowano

oj już dajcie spokój... :wink4:

nie udało się spotkać tym razem, następnym będzie lepiej.

przeprosiłam, myślę, że rozumiecie :good:

Opublikowano

A ja dzisiaj wyrezałem turbo od AWX i 135koników.Chyba zdemontuje bo SKL nie będzie :mysli:

Asia żartuje jutro się zdzwonimy :good:

Opublikowano

żałoba zapanowała w wątku :tongue4:

chyba naprawdę ominie nas dobra zabawa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

SKL :angry:

SKL :disgust:

A miałem wskoczyć w garniak :polew:

ciekawe czy sami się pojawicie jak nie to :thumbdown::bicz:

a gumy niespale bo niema czym ADR za biedny :polew: :polew: :evil:

Opublikowano

no i jak tam spot???? Maro przekazał pozdrowienia od Osy? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i jak tam spot???? Maro przekazał pozdrowienia od Osy? :naughty:

maro przekazał pozdrowienia wielkie dzięki OSETTI :evil: :evil:

zlot udany w 100% :evil: szkoda że bez SKL :embarrassed:

dzięki wszystkim za przybycie :hi:

Opublikowano

zatem pochwalcie się fotkami, miło byłoby poznać Wasze buźki :naughty:

Opublikowano

I tak to było widać w moim obiektywie.Na razie tylko fotki,potem może je opisze.

Dzisiaj dopisali tylko stali bywalcy:

26771167ceedf7c9med.jpg

b269af4814813835med.jpg

f071a1cb360c3640med.jpg

7b329038232b4bffmed.jpg

aadd3fc818d96cd9med.jpg

26935c3070dd941fmed.jpg

Mała kawka z duszą

b65803e6f06f97acmed.jpg

Aż żal było odjeżdżać

2fd01cc904cdac5amed.jpg

Opublikowano

ale fajna ekipa :naughty:

gratuluję udanego spotu, u nas się szykuje na piątek lub sobotę....

może ktoś od Was nas odwiedzi? :)

Opublikowano

właśnie w tym dniu proponuję spot... :good:

Opublikowano

a wogóle Marek masz bardzo sympatyczny głos :good::decayed:

Opublikowano

a wogóle Marek masz bardzo sympatyczny głos :good::decayed:

No schlebiasz mi :embarrassed: ale moja niunia jest jeszcze bardziej sympatyczna :naughty:

Faktycznie, naciągłem Cię na kawałek rozmówki :polew:

Opublikowano

a wogóle Marek masz bardzo sympatyczny głos :good::decayed:

No schlebiasz mi :embarrassed: ale moja niunia jest jeszcze bardziej sympatyczna :naughty:

Faktycznie, naciągłem Cię na kawałek rozmówki :polew:

pisałeś, że się zdzwonimy, więc czekałam i czekałam, a że się nie doczekałam na telefon... to zadzwoniłam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.