Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o spojrzenie fachowym okiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

statyczne

000Log (2 - 000)

001Log (3 - 001)

003Log (5 - 003)

004Log (1 - 004)

007Log (4 - 007)

013 z 023Log (6 - 013,023)

018Log (0 - 018)

bs

000Log (1 - 000)

003Log (0 - 003)

011Log (2 - 011)

dynamiczne

003 z 011Log (0 - 003,011)

008 z 010Log (1 - 008,010)

000Log (4 - 000)

001Log (2 - 001)

004Log (6 - 004)

011Log (3 - 011)

egr zaślepiony, kat. wywalony

dzięki i pozdr!

Opublikowano

Jedynie co to dziwi mnie ta dawka na jałowym... nie telepie Ci silnikiem na wolnych obrotach?

Opublikowano
  • Autor

Rzuca budą jak diabli, myślałem ze to wtryski bo korekcje były złe ale wyjezdzilem kilka zbiorników vervy z STP i jak widać korekcje są ok

Opublikowano

Musisz sprawdzić układ zasilania paliwem...

Wymieniałeś filtr paliwa? warto go obejrzec..

Opublikowano
  • Autor

Wymienialem kpl. Filtrów od dzika 2 tyg. temu, paliwowy rownież

Opublikowano

Robiłeś coś przy aucie przed tym telepaniem? kiedy sie to zaczeło? przed tym STP czy po?

Opublikowano
  • Autor

W sumie to problem z telepaniem występuje u mnie od początku tj. Jakieś 4lata. Na początku próbowałem coś z tym robić ale jak widać jeszcze nie znalazł się taki fachowiec co by auto wyleczyl. A ze furmanka jeździ dobrze to dałem sobie spokój.

Opublikowano

No a jak sie to wszystko ma do spalania?

CO sie dzieje kiedy na postoju załączysz klime?

Opublikowano
  • Autor

Spalanie 5l, jak odpale klime to tez telepie, tak samo ogrzew. szyby. Zauważyłem, że nie trzęsie na zimnym siln.

Opublikowano

Mowisz to tak jakby to były poduszki pod silnikiem, u mnie bylo tak ze na zimnym nie trzesło a po rozgrzaniu trzęsło, mechan stwierdził ze poduszki bo jak są zimne to są twardsze a po rozgrzaniu silnika poduszki od niego tez sie troche ogrzeja i robią sie bardziej miękkie - okazało sie ze rzeczywiscie poduszka pod silnikiem była do wymiany... ale ta dawka paliwa u Ciebie jest podejrzana,... a falują Ci obroty?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie tylko te dawki paliwa- ewidenta przyczyna. Obroty na obrotomierzu są stabilne ale jak widać na vag- u falują. Myślałem, że może to Vacum pompa ale nie wiem, nie znam się

Opublikowano

Może też być Vacum pompa, sprawdzałeś?

Opublikowano
  • Autor

Nie. Chociaż od strony podciśnienia chyba wszystko jest w porządku, hamulce działają git :)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 21:39 ----------

czy połączenia tak wyglądające mogą być przyczyną nieszczelności w dolocie?

dodam, że nie słychać z tych miejsc żadnego syczenia przy dodawaniu gazu.

zdj_cie1.jpg

zdj_cie2.jpg

<br /><br />

a może przez tą końcówkę od Egr-a coś zasysa?

Opublikowano

co zrobiłeś z tym wężem podciśnieniowym od EGR? zaślepiłeś tez?

drugiego zdjęcia nie moge otworzyć..

Opublikowano
  • Autor

Zaslepiłem, u mnie zdj. działa

Opublikowano

Nie, te szybkozłączki masz w prawidłowym stanie.

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobieństwo dziury w dolocie - wężory przejrzalem i dziury nie znalazłem.

Czy kąt synchronizacji jest u mnie prawidłowy?

Opublikowano

Nie jest idealny ale mieści sie w normie, ideałem jest osiągniecie 0.0 a u Ciebie skacze od 0.6 do 1.1 , więc możesz to poprawić.

Opublikowano

zrób zdjęcie rury nad EGR bo to co widać na pierwszym zdjęciu dziwnie wygląda

przejrzyj dolot bo masz nieszczelność, logi zawsze rób osobno!

obczaj adaptacje w ecu bo tam może ktoś namieszał

Opublikowano
  • Autor

Wiem odnośnie tej nieszczelnosci -Sztomel mnie naprowadzil ale powyciagalem wszystkie te rury z góry i dziury nie ma. Być może, że przy intercool. coś może być, niestety nie mam kanału. Powiedz jeszcze coś o tej adaptacji... chodzi Ci o dawkę paliwa, nie wiem czy u mnie mozna coś vagiem ustawić.

Te kolanko od egra tez jest szczelne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.