Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile wydajecie na swoje autka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja włożyłem tyle kaski:

opony zimowe pirelli 185/65 R15 220 x 4 = 880 zł

felgi stalowe ori 15' (używane 4 szt.) = 260 zł

tracze hamulcowe przód (nowe, ori ASO) 2 x 152 zł = 304 zł

klocki hamulcowe ATE (przód, nowe) 4 sztuki chyba około 120 zł

Olej Shell Helix 10w40 Diesel semi-synthetic (4+1 l) = 130 zł

Żarówka przednia 1 szt, ori 16 zł

Naprawa podświetlania zegarów = 30 zł

-------------------------------------------------------------

OC PZU = 1331 zł

AC PZU (tylko kradzież) = 667 zł

Paliwko 5 zbiorników x 235 zł = 1175 zł

-------------------------------------------------------------

Koszt samego samochodu: 19450 zł

Nie chce mi się liczyć ile to w sume daje, ale jak na 4 miesiące to nie aż tak znowu dużo....

Pozdrawiam

Opublikowano

od końca stycznia 2006roku

Paliwo: 4 308,81 zł

Ekspoatacyjne: 2 023,81 zł

Naprawy: 847,89 zł

Akcesoria: 1 988,17 zł

Ubezpieczenia: 3 586,00 zł

_______Razem: 12 754,68 zł

większość kosztów wynika z uwagi zakupu samochodu

Opublikowano
od końca stycznia 2006roku

Paliwo: 4 308,81 zł

Ekspoatacyjne: 2 023,81 zł

Naprawy: 847,89 zł

Akcesoria: 1 988,17 zł

Ubezpieczenia: 3 586,00 zł

Razem: 12 754,68 zł

:shock:

Opublikowano

U mnie od konca maja 2005 roku:

Paliwo: 11550 zl licze 10000 zl bo nieraz mialem darmo

Eksploatacyjne i naprawy 4740 zl + 240 zl szyba :mrgreen: , w tym juz zawarte 2 komplety opon po 1200zl.

Akcesoria cos kolo 1200 zl + 1500 (wlasnei mi sie przypomnialo) :mrgreen:

Ubezpieczenie 2000 zl

Koszty podrozowania (czyt. mandaty): 1000 zl

jeszcze jedno lakierowanie(licze 300 za element, fakt faktem tyle nie placilem): 1200zl dojdzie jeszcze cos kolo 500 zl.

Nie dlugo olej i filtry, a za 1500 km rozrzadz pelny kompletny. Wszystko co sie da wymienic oraz kompletne sprzeglo. :mrgreen:

Wileu rzeczy pewnie nie pamietam.

Paliwo policzylem w ten sposob ze ilosc paliwa razy 3,80 za liter.

Troche sie przerazilem ile kasy idzie w autko, szczegolnie na to paliwo.

Opublikowano

u mnie od 25 kwietnia 2006 to 23 wrzesnia 2006:

paliwo: ok 2100 zł

PZU: chyba 1600 zł (nie pamietam dokladnie)

eksploatacja:

ok 600 zł - polerowanie karoserii + lakierowanie przytartych zderzaków, wymiana klamki, dywaniki

500 zł opony z felgami (zimówki)

120 wycieraczki

mandaty: 400 zł

razem ok 5320 zł

Opublikowano

U mnie od stycznia 2006 -

Paliwo jakies 5 tys

Pzu 625 zl

eksploatacja : szyby - 320 zl, koła - 1500 zł, radio - 300 zl, skrzynia - 300 zl, wzmacniacz - 300 zl, lampy 150 zl, lacznik stabilizatora - 60 zl (wymienialem sam), olej + filtr - cos 150 zl z wymiana . W sumie : 8651 zł

Wrazenia z jazdy i zazdrosc ludzi : Bezcenne :mrgreen: :razz:

Opublikowano
U mnie od konca maja 2005 roku:

Troche sie przerazilem ile kasy idzie w autko, szczegolnie na to paliwo.

Najlepiej nieliczyć - a tak jak patrze na te cyfry to uzmysłowiłem sobie że auto w Polsce jest nadal luksusem :mrgreen:

Opublikowano
Najlepiej nieliczyć
zgadzam sie :)
Opublikowano

Wy to liczycie????????????ja wiem mniej wiecej ile mi palilo auto:)... KOSZTY OGROMNE W STOSUNKU DO ZAROBKÓW

Opublikowano

Fakt faktem, lepiej nie liczyc , zamknijm i skasujmy ten temat :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

niee no warto policzyc i za pare lat wspominac z lezka w oku ile kasy wydawalo sie na wymarzone Audi - te rachunki niech beda dowodami milosci :D

Opublikowano

jestem za zamknięciem tematu lepiej nie liczyć bo już mnie głowa boli od tego i jeszcze stracę przyjemność z jazdy moim OOOO :oops:

Opublikowano

Od czerwca 2006

paliwo 1100zl

chłodnica 500zl

filtry olej 400 zl

zimowki 960 zl

ubezpieczenie oc 550

koncowki drazkow i oslony spod silnika jakies 400zl

wymiana plecionki i strumienicy 300 zl (z tego jestem malo dumny :evil: )

sprawdzenie samochodu jakies 100-150zlza samochod dalem 20k zl

narazie mialem male wydatki po zimie sie zacznie ;( cały wydech, najprawdopodobniej popychacze, przepustnica, poduszki, sprzęgło hmmm

Chyba go sprzedam i kupie z mocniejszym silnikiem :lol:

Opublikowano

Witam,robilem dzis "maly serwis" u dilera Audi szarpneli mnie na 380 funtow :???: wymienili olej,filtr oleju,plyn hamulcowy,wycieraczki,przybili pieczatke,zresetowali kontrolke... :evil:

Opublikowano

więc tak od połowy kwietnia 2006 (wtedy kupiłem)

wymiana łożyska przedniego - 110

wymiana amortyzatorów przednich - 450

wymiana amortyzatorów tylnych - 650

wymiana filtra powietrza, kabinowego, wkładu lusterka lewego - 120

wymiana opon - 150

wymiana oleju z filtrem - 140

wymiana paska rozrządu, rolki napinającej i prowadzącej - 330

wymiana uszczelniaczy przód - 10

wymiana paska klimy, rolki napinającej - 140

wymiana paska klinowego, rolki napinającej - 140

wymiana filtra paliwa - 70

wymiana wahacza prawego górnego przód i tył - 200

wymiana płynu wspomagania - 50

wymiana prawego przedniego przewodu hamulcowego 18

wymiana poduszek silnika i skrzyni biegów - 780

wymiana napinacza paska wzdłużnego - 400

wymiana łożyska wisko - 200

wymiana pompy wody - 110

wymiana koła dwumasowego i sprzęgła - 3160

wymiana oleju z filtrem - 140

wymiana wahacza tylnego dolnego prawego i lewego - 440

dywaniki gumowe – 70

koła aluminiowe z oponami - 1300

usunięcie kata - 50

nowe lamy tył oryginał (po 2 lifcie) - 600

do tego jeszcze koszt wymiany tego wszystkiego (niestety nie zapisywałem)

i cała masa dupereli (płyn do chłodnicy, zapachy, myjnie, żaróweczki, wulkanizacje itd.)

paliwo - 2950

razem około - 12778zł :shock: + robota + OC +AC

wniosek = jeszcze poł roku i drugie takie same bym kupił :mrgreen:

Opublikowano

około 6300 zł, bez ubezpieczenia i paliwa :neutral:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.