Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b8 caga] avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no jak się wszyscy chwalą to i ja się pochwalę..:)

Czarna krajowa z roku 2008 z nalotem 100tysi.

Wyposażenie z fabryki:

- kolor czarna perła

- motor CAGA (2.0 143ps)

- zawieszenie sportowe 1BE (czy jakoś tak)

- bixenon led

- navi mmi 2g + zmieniarka + aux

- system nagłośnienia bang&olufsen

- kierownica 3 ramienna multifunkcyjna

- fotele sportowe + czarna skórka z alkantrą + isofix + pełna elektryka kierowcy i pasażera

- klimatyzacja 3 strefowa

- elektrycznie otwierany i zamykany bagażnik

- zmienna geometria przestrzeni bagażnika

- pakiet schowek

- oświetlenie przestrzeni nóg + w drzwiach i klamkach

- coming / leaving home

- side assist (nie dziala;/)

- PDC tył

- lusterko wewnętrzne fotochromatyczne

- aluminiowe wykończenia

- gniazdo 220V

Dołożone przeze mnie do tej pory:

- tempomat

- bluetooth

- obniżane lusterko prawe przy cofaniu

- doświetlanie zakretów halogenami

- test zegarów

w planach na przyszły rok

- felgi 18

- pdc na przód

- turbina CAHA + program tak aby było z 190ps

sorki za jakość zdjęć ale mam tylko aparat z telefonu, zdjęcia robione zaraz po woskowaniu auta (4h machałem ręką więc niektóre są troche rozmazane;p)

pozdrawiam:)

IMG_0027.jpg

IMG_0139.jpg

IMG_0140.jpg

IMG_0142.jpg

IMG_0145.jpg

IMG_0148.jpg

IMG_0150.jpg

IMG_0152.jpg

IMG_0154.jpg

IMG_0156.jpg

IMG_0157.jpg

IMG_0158.jpg

IMG_0159.jpg

Opublikowano

a czemu side nie działa? :shock3: fajny bajerek, auto też bardzo fajne. powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Gratuluję. Naprawdę ładny samochód:thumbup1:

nie wiem jak jeździsz ale side assist może się okazać lekko irytujący

Opublikowano
  • Autor
Pasuje sprawdzic to okablowanie :wink: poszukaj jakiegoś kumatego elektryka

a możesz polecić kogoś z 3miasta, najlepiej gdańska? a może sam jakoś to dam radę ogarnąć? skończyłem elektronikę i jakieś tam umiejętności posiadam.. musiałbym wiedzieć gdzie i czego szukać.. to za wysokie napięcie to dotyczy tych tylnych "radarów"?

Opublikowano

Ja tam nie znam elektryków w trójmiescie :decayed: .....ale popytaj chłopaków na SPOTYCH 3M :wink:

Opublikowano

Gratulacje autka:thumbup1:, mam ten sam silnik, podobne wyposażenie i też mi side asist nie działa:facepalm:

Powodzenia w modach:wink:

Opublikowano

wyrzuc tylna klapka :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

znam AZ, byłem tam na wymianie płynów.. będzie trzeba w wolnym czasie zajechać..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.