Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inne turbo-jakie?


klakiersss

Rekomendowane odpowiedzi

bo tak mysle zeby dac teraz turbo jak jest okazja za jakis czas dac fmic i dopiero stroic :) Czy takie zabawy niemają sensu?

możesz jeździć na samym turbo, ale efektu nie będzie.

turbo-->fmic-->program = ma sens nawet w odstępie czasu jak nie masz od razu kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD bez korekty to jak jazda na rowerze na pod górke z duza zębatka z przodu i mała z tyłu.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC szukałem BRD z ciekawośći i u nas na allegro nic nie ma z powypadków nieregenerowanych. Ostatnio koleś z passat klubu kupił na ebayu od gościa z licytacji BRD za 254 euro - jakoś 1000zł nieregenerowaną z niby niskim przebiegiem. Na tabliczce znamionowej DEUTSCHLAND

KKK Turbolader Audi A3 A4 2,0 TDI 170PS BRD 03G145702H Turbo | eBay

U nas na allegro nic nie ma :/ tylko od handlarzy, a ja takiej nie chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo BRD jest na sprzedaż od urzytkownika z forum, za dobre pieniądze. Wczoraj te ogłoszenie widziałem. Poszukaj w dziale "sprzedarz czesci - audi a4 b6/b7".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC szukałem BRD z ciekawośći i u nas na allegro nic nie ma z powypadków nieregenerowanych. Ostatnio koleś z passat klubu kupił na ebayu od gościa z licytacji BRD za 254 euro - jakoś 1000zł nieregenerowaną z niby niskim przebiegiem. Na tabliczce znamionowej DEUTSCHLAND

KKK Turbolader Audi A3 A4 2,0 TDI 170PS BRD 03G145702H Turbo | eBay

U nas na allegro nic nie ma :/ tylko od handlarzy, a ja takiej nie chcę

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbosprezarka-brd-244147/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky już poszło PW

Fahoo to jakiś dziwny człowiek tak bez obrazy, arogancja tego człowieka nie zna granic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky już poszło PW

Fahoo to jakiś dziwny człowiek tak bez obrazy, arogancja tego człowieka nie zna granic

normalny gosc:wink: nie wiem o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbije się w temat chodzi mi czy turbo od audi a4 b6 2.5 tdi będzie pasowało do 1.9tdi 130 koni. mam problem z turbo od kupienia auta po czyszczeniu i regulacji zmiennej geometrji było przez jakiś czas ok teraz znowu dziwne metaliczne odgłosy podczas przyspieszania jest moment gdy słychać ten dzwięk auto przestaje jechać w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...