Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wnetrze w kolorze swing i dekory alu


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Mlody miał Swing z alu (później środek zmienił na czarny). Pisałem z nim na ten temat kiedyś i osobiście doradził mi kupno carbonu. Swing to jasne wnętrze i w połączeniu z jasnymi listwami nie prezentuje się za ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was poratuje to ja mam jasna skórę na boczkach ale reszta jest czarna.

Tak to wygląda

IMAG0397.jpg

Ja z 1nk jestem bardzo zadowolony. Szczególnie ranka i popielniczka fajnie wyglądają.

Wcześniej miałem czarną folię carbon 3m i też było dosyć, a na pewno znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b19tn.jpg

Ja znalazłem cos takiego ostatnio na allegro ale juz tej aukcji nie ma:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglada to zacnie:) tylko jakby kiera byla czarna zeby bylo troche kontrastu bylo by lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej fotce to deska wygląda na swing ale dolna część to już całkiem jasny plastik. Dziwnie z tymi listwami alu.

Do swinga pasują listwy w drewnie ale też nie za ciemnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, by nie zakładać nowego wątku, swingowe wnętrze występowało tylko w wersji materiałowej? czy była też skóra?, chodzi mi o to czy te mocno brudzące fotele można na coś zamienić?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są na alledrogo skórzane fotele ale jak dzwonie to mówią, że nie wyglądają źle ale cudów nie ma. Są jeszcze z alkantarą +skóra ale 3100 chyba koleś chce więc odpuszczam. Myślałem o zakupie z B7 foteli S-line (materiał) ale nie mogę za bardzo trafić w tym kolorze a jak są wystawione to upierniczone tak, że nie wiadomo czy dopierze się... Jest jeszcze opcja kupić takie jak kiedyś Wojtek miał. Tzn. środek swing(przynajmniej bardzo podobny) i boki czarne wraz zboczkami drzwi czano-swingowatymi ale ja wtedy kupiłem RNS-e, który nie spełnił do końca moich oczekiwań i sprzedałem a teraz ciężko trafić w takim zestawieniu a Wojtek w dobrych pieniądzach miał je. Teraz odkładam kase i czekam na okazję takiego zestawu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie jak dla mnie średnio to wygląda... ciekawe jak by wyglądała czerń piano... :naughty:

:hi:

Dużo lepiej. Z pianko masz kontrast..ze szczota za bardzo się zlewa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Mam rowniez srodek SWING ale taki ze dol jest szary i tunrl a gora boczkow i deska sa czarne.Probowalem z jasnymi dekorami i niestety zlewaja sie z szarym dolem i jest lipa.Najlepiej zastosowac jakies ciemne drewno lub black piano.Bede w kraju to podesle fote jak u mnie wyglada folia w kolorze black piano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...