Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wypadek na skrzyżowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

KERCZI, chyba nie zdajesz sobie sprawy co znaczy podniesienie kosztów, czegokolwiek, dla przeciętnego zjadacza chleba, chyba nie zauważyłeś jak wszystko ostatnio podrożało. Dlatego pomyśl zanim napiszesz o pięciokrotnym podnoszeniu jakichkolwiek opłat. W szczególności opłat, które umożliwiają obronę swojej osoby.

Daruj sobie te osobiste wycieczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zdaje i to bardziej niż Ci się wydaje, no ale nie ważne, nie będę polemizował z osobą która łapie mnie za słówka. A opłaty powinny zostać podniesione powtórze raz jeszcze - tylko dla tzw. zawracaczy d*py. Koniec mojej polemiki w tym temacie.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w końcu zakończyła się walka wyrok pierwszej instancji wygrałem facet się odwołał i też przegrał więc 90% forumowiczów się myliła może nie opisałem dokładnie całego zdarzenia ale wiem o co walczyłem pozdrawiam Tych którzy byli po mojej stronie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w końcu zakończyła się walka wyrok pierwszej instancji wygrałem facet się odwołał i też przegrał więc 90% forumowiczów się myliła może nie opisałem dokładnie całego zdarzenia ale wiem o co walczyłem pozdrawiam Tych którzy byli po mojej stronie!

Noo Panie, tutaj ludzie tak się pieklili a ty tylko linijkę napisałeś? Dużo ludzi pisało od razu że jesteś winny. Jak to się wszystko potoczyło? SZCZEGÓŁY SPRAWY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa była wszczęta przez prokuraturę, która mnie oskarżała, wyrok- umorzenie, uzasadnienie wyroku - większe przyczynienie się do wypadku drugi kierowca, który nadmiernie przekroczył prędkość wobec niego toczyła się rozprawa wszczęta przez policje - poddał się dobrowolnie karze i po moim umorzeniu przyznał się. Wiele było niejasności, powołano 2 biegłych z innych rejonów o sprawdzenie całej sytuacji i ich przesłuchiwano pod przysięga. Natomiast moje umorzenie oznajmił sędzia i jednogłośnie 3 kolejnych na apelacji. Koniec wątku Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że to tak się potoczyło. Ciekawe co na to forumowicze, którzy od razu Cię skreślili (chyba napiszę PW od KERCZIEGO :grin:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jestem ciekaw gdzie nasi sędziowie przysięgli czyści nade wszystko :decayed:

Damian gratuluję wygranej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...