Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duży grill w B5


Hauzer

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum i nieznalazłem informacji na ten temat.

http://moto.allegro.pl/item140535043_audi_a6_a4_tt_coupe_cabrio_na_nowy_duzy_grill.html

Co o tym myślicie? Bardzo podobaja mi sie nowe Audice z duzym grilem, ale niestety niekupie somie nowej :lol: Chciałbym cos takiego założyć w swoim, tylko nie wiem jak to bedzie wygladać na starszych samochodach (b5). Robił to już ktoś? Czy to dobrze bedzie dopasowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wrzucał takie B5 avant przerobione na B7 i wyglądało całkiem przyzwoicie. Ale trzeba by odszukać ten link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest troche po niemiecku o single-frame w B5

http://www.a4-freunde.com/component/option,com_smf/Itemid,60/topic,34024.0/

w mojej opinii duzy grill w polaczeniu ze swiatlami z B5 wyglada slabo. jesli mialbym sie w to bawic to razem ze zmiana przynajmniej przednich swiatel. z tym, ze tylne musza do przednich pasowac, a koszty takiej przerobki sa juz ogromne. kolo sie zamyka i wychodzi na to, ze lepiej pozostac przy serii :P

[ Dodano: 18-11-2006, 13:40 ]

mam strone z wieksza iloscia zdjec tej B5/B7!!

http://www.tuningtips.de/tuningbilder/2__Photoshootings/164__AUDI-A4---B5-B7-von-WHEELSCOMPANY-COM.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale B5 z takim grilem bedzie wyglądało jak kupa. Nie psuj samochodu stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej włoż pieniażki na lokatę lub do świnki :wink: i przeznacz na zakup nowszej fury..dla mnie takie przróbki to ewidentna strata kasy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie sie zastanawiam, wiec dobrze ze slysze opinie na nie ;). Najgorsze, ze niewidzialem tak zrobionej b5 na zywo, bo teoretycznie mozna sobie pogdybac czy to bedzie ladnie wygladac czy nie. W kazdym razie zastanowie sie nad tym, moze sie ktos jeszcze wypowie, a moze ktos juz to robil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki no juz nie przesadzajcie z tym tuningiem :P wyglada to jakby wlasciciez mial kompleksy z powodu posiadania auta starszego 2 modele :P juz lepiej ladny spojler sobie kupic ;) prawda T-Żółw :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię lekkie zmiany optyczne ale to co tu zobaczyłem przebiło moją wybujałą wyobraźnię.Czego to ludzie nie wymyślą nawet ze staruszka można "prawie" nowość zrobić.Tylko, że "prawie" robi wielka różnicę :mrgreen:

I zgadzam się z ono - bedzie wygladać jak odmłodzona kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...