Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyta do Nawigacji MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Szukam płyty do nawigacji. W ASO powiedziano mi że mam MMI 2G LOW i płyta kosztuje 1200zł :shock3:

Znalazłem na allegro płytę na europę 2009. Niewiem czy zadziała i co o niej myślicie??

Link: NOWA PŁYTA DVD NAWIGACJA NAVTEQ MMI AUDI 2009 ORG (2569573989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć czy ta płyta zadziała z moim MMI, czy warto ją kupić, i czy to nie jest jakaś podróba. Słyszałem że kiedyś był podział na zachodnią i wschodnią Europę. To jest cała Europa czy nie??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Jeżeli koleś pisze że jest oryginał to chyba nie ściemnia, zawsze możesz ją oddać bez żadnych konsekwencji w ciągu 10 dni a na resztę pytań musisz spytać gościa który ją wystawia bo skąd możemy wiedzieć czy to jest wschodnia, zachodnia czy inna Europa:naughty:

Opublikowano
  • Autor

A czy zadziała z moim MMI??

Dokładnie powiedzieli mi w ASO, że to LOW, a wnioskuję że 2G bo nie ma joysticku/

Opublikowano

Zadzwoń do kolesia chyba wie co sprzedaję i będzie wiedział czy podpasuje do Ciebie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

OK!!

Dzięki za odp.

Opublikowano

No pewnie Ci za dużo nie pomogłem ale naprawdę lepiej będzie jak do typa zadzwonisz i się dopytasz o szczegóły pewnie będzie wiedział najlepiej co sprzedaje i z jakim sprzętem płyta będzie chodziła pozdro:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest rok 2012, po co Ci płyta z 2009 roku?

Opublikowano
  • Autor

A po co płacić 1200zł w ASO??

Wolę tą z 2009, chociaż lepiej mieć nowszą :D

Opublikowano

A musi być oryginał? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pobierasz -> nagrywasz -> wkladasz do napedu DVD -> na MMI klikasz OK -> czekasz 'chwilke' -> cieszysz sie nowymi mapami :banan:

Operacja bezpieczna nic nie uwalisz:wink:

Opublikowano

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić, próbowałem już różnych sposobów żeby wgrać sobie ściągniętą nowszą mapę, ale ciągle nic, chyba naprawdę trzeba zainwestować w oryginał );

Opublikowano

Mi się udało. Jakich sposobów próbowałeś?

Opublikowano

panowie bo nie każdą nagrywarką nagramy a mało tego należy zwrócić uwagę na płyty +/- i nagrywac clone profilem do map

Opublikowano

Robiłem to w/g tych wytycznych:

WYPALANIE [Nagrywać wyłącznie na Verbatim DVD+R DL (8.5GB)]

Musisz miec program ImgBurn. To po pierwsze. Importujesz obraz do nagrania (obraz Alcochola),

później (wersja angielska) klikasz booktype (taka mała książeczka w prawym dolnym rogu!),

tam wybierasz producenta nagrywarki swojej (zakładka), później wybierasz opcję "media (DVD+R DL)"

i później na dole wybierasz opcję DVD-ROM! I nagrywasz płytę (DVD1) oczywiście na nośniku

Verbatim (fioletowy) DVD+R DL (8,5GB) najniższą predkością!

Co prawda ustawisz 1,2x, ale on i tak sie nagra w predkością 2x, ale to nic.

Po takim zabiegu wkladasz plyte, robi sie update do wersji 0650, a później uruchamia ci sie mapa i jest ok!

A, caly proces w aucie moze trwac nawet 5 min."

taki opis znalazłem w internecie ale i to nie wystarczyło );

Opublikowano
A po co płacić 1200zł w ASO??

Wolę tą z 2009, chociaż lepiej mieć nowszą :D

mam do sprzedania oryginalna, jak cos to na pw :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie było na forum.

Okazało się, że to MMI 3G LOW, więc chyba nic tego bo tam jest chyba aktywacja map online, chociaż jak usuwałem błąd ESP, to Online nie trzeba było aktywować, więc już nie wiem ;/

Opublikowano
  • Autor

Już tam dzwoniłem, ale za spolszczenie chcą 1000zł i płyta w cenie ;/

Chcę wiedzieć, czy mogę tą płytę sam nagrać i ewentualnie spolszczyć, ale najbardziej zależy mi na płycie.

Z góry dzięki

Opublikowano
  • Autor

Ha! Pytanie tylko, jak ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.