Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przegubem zew po wymianie.


Bebzo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Parę dni temu strzelał mi przegub zewnętrzny w lewym kole, nawet przy lekkim skręcie w lewo waliło niesamowicie , osłona gumowa rozerwana.

Kupiłem nowy wymieniłem i jest ok , ale zauważyłem że przy maksymalnym skręcie kołami w lewo przegub stuka.A w tym starym przegubie wystarczyło lekko skręcić i waliło .

Dlaczego stuka przecież kupiłem nowy i złożyłem wszystko tak jak rozkładałem.

Czy po-prostu nie skręcać kołami na maksa . Cy to normalne po wymianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiles bubla z allegro za 55 zl od sprzedajacego norbi1504 to nie powinienes byc zdziwiony:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to się wymienia zużyte części,żeby mieć spokój a nie żeby skręcać czy hamować na pół gwizdka.Może sam przegub ma jakąś wadę fabryczną, wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy pewnie to on nie jes ja za samą gumę Spidana dawałem prawie 30 zł może jakiś felerny sie trafił. Wal do sklepu z paragonem wsadzaj sprzedawce do auta pokaż i powiedz że chcesz nowy a ten zwrócisz

ciekawe co on na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy ci nie zsunęła się guma, podczas montażu jak źle zaciśniesz opaskę to tak może się stać. A jakiej firmy panowie polecilibyście przegub, oczywiście mam na myśli jakiś lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w zestawie tego przegubu były dwie podkładki metalowe jedna tak jaka była zamontowana a druga troszeczkę większa, może powinienem dać dwie podkładki. ? czy ta druga podkładka jest do innego modelu?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Dzwoniłem do sklepu i facet powiedział że mogę go przywieść i go zareklamować , on go wyśle do producenta i niech go sprawdzają , mam założony stary przegub wymyłem go w benzynie i nasmarowałem ale to nic nie dało teraz stuka cały czas przy skręcie ale bardzo cichutko ten nowy to dopiero walił.

Na drugi ras to od razu kupie droższy przegub najlepiej Spidana ludzie sobie je chwalą. Żałuje że przed zakupem nie poczytałem sobie na forum tego tematu.

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamacja nic ci nie da. chocbys nie wiem jak wymyl przegub to i tak ci powiedza ze w srodku znalezli piasek a za to juz oczywiscie nie ponosza odpowiedzialnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy ci nie zsunęła się guma, podczas montażu jak źle zaciśniesz opaskę to tak może się stać. A jakiej firmy panowie polecilibyście przegub, oczywiście mam na myśli jakiś lepszy?

Lobro mam u siebie, zrobiłem jakieś 15-17 tys. km i nie ma szmerku nawet. A cenowo porównywalnie do Spidan chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...