Treść opublikowana przez mikael se
-
Przetwazacz lampy xenonowej
dzieki
-
Przetwazacz lampy xenonowej
Witam, poszukuje namiaru na sklep, przetwornika lampy xenonowej (NOWEJ) nr. 8ko 941 597 z gory dzieki za info Pozdrawiam.
-
Problem z podświetlaniem wyświetlacza Concert Symphony w Audi A4 B8
Witam, moglbys podac koszt nowego wyswietlacza
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Witam mozesz podac namiar na ten kollekter za 1550 pozdrawiam
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Czy to jest tylko dostępne w ASO? czy może ktoś znalazl oddzielnie te części? W ASO 1720zl
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Witam mam to samo gdzie mogę kupić taki nastawnik
-
Glosny klekot
Witam koledzy i kolezanki, pojawil sie problem w mojej A4 mianowicie bardzo Glosny klekot (cykanie) w okolicach EGR i przepustnicy, dodam ze przepustnica byla wymieniana ok 4 mies. Jezeli Macie jakies doswiadczenia w tym przypadku lub pomysl co to moze byc z gory dzieki Pozdrawiam!
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Witam mam pytanko, urwalem prawe lusterko, wyposarzone w El. Skladanie Fotochrom Podgrzewanie Pamiec Pytanie brzmi? ile pinow jest wymagane zeby wszystko dzialalo
-
Lusterko zewnętrzne 6 pin vs 8 pin
Witam kolego moglbys opisac jak zdemontowales lusterko Pozdrawiam
-
Wymiana dwumasy sprzegła
wiyam, objawy dwumasy to szarpie na 1 i 2 biegu oraz telepie autem przy gaszeniu mozna uslyszec pojedyncze stuki wciskajac i puszczajac sprzeglo, pozdrawiam
-
Przepustnica N18 DPF
witam, po skanie pokazalo 3 bledy. zapchany filtr,blad przepustnicy w pozycj otwarta i zbyt duza dawka powietrza przepustnicy przy wypalaniu filtra. czyli jeden blad filtra i dwa przepustnicy. wymienilem przepustnice, wypalilem filtr i wszystko na razie dziala. info przy wypalaniu filtra. musi byc duzo paliwa ok .1/2 baku zadnego bledu na silniku bo nie ruszy program wypalania (uzywalem programu auto com nie musi byc orginalny vag) jak chcecie wiecej info o moim przypadku piszcie
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
witam, ja w swojej wsadzilem beru, wymienilem po kontrolnym skanie trzy sie przepalily wiec zdecydowalem sie wymmienic
-
Przepustnica N18 DPF
Przepustnica i DPF Witam forumowiczow, mam taki problem ze jakis tydz. temu zapalila sie kontrolka swiec, na vagu pokazalo PRZEPUSTNICA!!!! z dozwiadczen po zeszlym roku wywnioskowalem ze olej zalal sterownik. wiec demontaz przepustnicy i od razu egr do czyszczenia. Po otwarciu przepustnicy ukazal sie obraz nedzy i rozpaczy kola zebate calkiem zjechane. zlozylem i dalej jezdze zamowilem nowa jedzie z niemiec (TANIEJ!!! VDO SIMENS 540 ZL!!!!!! INTER CARS 644!!!!) Dzisiaj zapalila sie kontrolka DPF i stracil moc (podejzewam system awaryjny) moje pytanie. Czy ktos z was spotkal sie z tym problemem lub ma jakis pomysl na ta usterke? pozdrawiam!!!!
-
Błąd EGR
Witam forumowiczow, mam taki problem ze jakis tydz. temu zapalila sie kontrolka swiec, na vagu pokazalo PRZEPUSTNICA!!!! z dozwiadczen po zeszlym roku wywnioskowalem ze olej zalal sterownik. wiec demontaz przepustnicy i od razu egr do czyszczenia. Po otwarciu przepustnicy ukazal sie obraz nedzy i rozpaczy kola zebate calkiem zjechane. zlozylem i dalej jezdze zamowilem nowa jedzie z niemiec (TANIEJ!!! VDO SIMENS 540 ZL!!!!!! INTER CARS 644!!!!) Dzisiaj zapalila sie kontrolka DPF i stracil moc (podejzewam system awaryjny) moje pytanie. Czy ktos z was spotkal sie z tym problemem lub ma jakis pomysl na ta usterke? pozdrawiam!!!!
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Witam, pokazuje ktora swieca padla wiem bo widzialem na wlasne oczy
-
Nie spada poziom oleju, a moze nawet rosnie.
dokladnie tak sie dzieje dzadek
- Błąd EGR
-
kontrolka emisji
Witam, koledzy mam problem, otoz kilka dni temu niespodziewanie zapalila mi sie kontrolka "EMISJI" czyli zolty silniczek i od czsu do czasu (nie regularnie) mruga kontrolka swiec zarowych, po podlaczeniu uniwersalnego skanera bledow ukazal sie blad P2103 prosze o jakies sugestie porady. pozdrawiam wszystkich forumowiczow i dzieki z gory za odpowiedzi.
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
witam zrobilem test hamulcow w servisie i wedlog nich wszystko ok- wsiadlem do nowiutkiej a4 z 2012r wlaczylem zaplon i co? tak samo. wiec tak musi chyba byc
-
Problem z przegubem zew po wymianie.
przeguby spidana koledzy sa uzywane do pierwszego montazu wiec polecam!!!
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
tak wlasnie jest najpierw jest mieki a pozniej dziala normalnie tylko ze jest twardy.
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
Witam wszystkich mam taki problem, ze podczas hamowania za pierwszym nacisnieciu hamulca pedal jest miekki hamuje nawet dobrze ale za drugim razem jak nacisne pedal jest twardy i hamulce jak brzytwy auto staje. Natomiast na postoju jak popapuje pedal i robi sie twardy i wcisne go to powolutku pedal idzie w dol prosze o jakies sugestje czy to to poprostu zapowietrzenie, czy moze cos innego dodam ze czsem (rzadko) przy hamowaniu lekko sciaga w prawo
-
Klapka wlewu paliwa w A4 B8 nie blokuje się
Witam mam taki problem ze po zamknieciu centralnego zamka auta wszystkie drzwi i klapa bagaznika sie zamyka tylko klapka od wlewu paliwa pozostaje otwarta. Prosze o pomoc lub jakies podpowiedzi z gory dzieki i pozdrawiam
-
[ALL B8] Klapka wlewu paliwa się nie zamyka
witam jak w temacie klapka paliwa sie nie zamyka w centralnym macie koledzy jakies pomysly co z tym zrobic?
-
[ALL B8] Problem z webasto
witam sprawdzilem jeszcze raz wczoraj i na cieplym wlacza sie tylko dmuchawa masz racje przebieg 180 tys tak slysze takie pykniecie cos buczy cichutko poczym sie wylacza