Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do klubowiczów pytanie

Otóż w swojej audi posiadam o to takie zegary:

http://www.acsw.home.pl/zdjecia_allegro/licznik_audi-a3/licznik_audi-a3_01_resize.JPG

Moje pytanie brzmi:

Jakie zegary z fisem pełnym mogę zamienić za ten licznik? Audi jest z rocznika 1997

Opublikowano

Masz zegary z A3?

Opublikowano

przedlift i polift , tak czy siak rezac trzeba ,

Opublikowano
  • Autor
Masz zegary z A3?

nie nie mam.

Jakie zegary mogę kupić żeby działały w audi

Opublikowano

Niezbyt rozumiem o co pytasz? Jak chcesz miec fis to kupuj zegary przedlfitowe albo polifotowe z fisem i rzeba i tak Cie czeka.

Tutaj masz watek w tym temacie: :szukaj:http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ Wszystko dokladnie opisane jest.

Opublikowano
  • Autor
Niezbyt rozumiem o co pytasz?

Chodzi mi ot o jak pokazałem mam jak wyżej zegary a chce wymienić żeby mieć fis ale mi chodzi czy mogę takie:

http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg

czy takie:

http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg

Bo chciałbym kupić ale nie wiem jakie dokładnie żeby pasowało do mojego modelu

Opublikowano

Przejrzyj watek ktory Ci podalem i bedziesz wszystko wiedzial. Te ktore podajesz beda oba pasowac ale nie P&P, niezaleznie czy dasz od polifta czy przedlifta. I tak Cie czeka rzezba. Najprosciej bedzie z przedliftem bo immo nie masz w liczniku i odchodzi jeden problem, chociaz i to mozna obejsc.

Opublikowano
  • Autor
Przejrzyj watek ktory Ci podalem i bedziesz wszystko wiedzial. Te ktore podajesz beda oba pasowac ale nie P&P, niezaleznie czy dasz od polifta czy przedlifta. I tak Cie czeka rzezba. Najprosciej bedzie z przedliftem bo immo nie masz w liczniku i odchodzi jeden problem, chociaz i to mozna obejsc.

jak gadałem z moim elektrykiem to powiedział że spokojnie można podpiąć że on to robił i nie będzie problemu aczkolwiek ja nie wiem....

Opublikowano

Podpiac to podepniesz, tylko kabelkologia dochodzi do tego.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Podpiac to podepniesz, tylko kabelkologia dochodzi do tego.

no w sumie racja... ale zobaczymy może coś z tego wyjdzie jakbym znalazł liczniki całe z fisem działającym :)

---------- Post dopisany 13-11-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 23:36 ----------

Czytając ten temat to da się podłączyć te zegary z fis-em czy nie? bo nie wiem czy montować w sumie...:facepalm::facepalm:

Opublikowano

da sie

Opublikowano

Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

Opublikowano
  • Autor
Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

no właśnie zastanawiam się czy brać je czy nie...

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

a ile to pracy w mniej więcej zajmę? bo mi mówili że z dodatkowymi tymi sondami problem będzie ;/

Opublikowano

kolego jak co to będę miał zegary z fisem z 99r po pierwszym lifcie jeszcze z czerwonym podświetleniem na sprzedaż sprawne w 100% europejskie w zeszłym roku był wymieniany wyświetlacz jak byś był zainteresowany to pisz

Opublikowano
  • Autor
kolego jak co to będę miał zegary z fisem z 99r po pierwszym lifcie jeszcze z czerwonym podświetleniem na sprzedaż sprawne w 100% europejskie w zeszłym roku był wymieniany wyświetlacz jak byś był zainteresowany to pisz

a pokaż jak one wyglądają kolego wrzuć tu zdjęcie

Opublikowano

spoko dziś coś pstryknę i popołudniu wrzucę

Opublikowano
  • Autor
spoko dziś coś pstryknę i popołudniu wrzucę

no dobra to czekam :naughty:

Opublikowano

f537de241f668f3fm.jpg

foto

Opublikowano
  • Autor

wszystko ok tylko mam inny zegarek ten bez cyferek i lipa byłaby z podłączeniem:facepalm:

Opublikowano

Podlaczyc sie da tylko pewnie troche kabelkologii p&p zaden fis nie podejdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.