Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegary


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczyc sie da tylko pewnie troche kabelkologii p&p zaden fis nie podejdzie

http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg

takie właśnie potrzbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem jakie to sa przed przedliftowki niestety mam tylko te co na foto

ja bede miał te zamontowane i tak lipa ;/ ale zobaczymy czy podłączą mi chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podlaczeniem to nie ma problemu wystarczy tylko kilka kabli pociagnac ok to powodzenia w rezaniu

no ogarnie temat to wstawię efekt tego rezania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dziś wkładam do siebie zegary po II lifcie z białym podświetleiem

ja też takie chciałem ale nie znalazłem takich :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa licznik temp oleju świeci sensor co pewnie oznacza ze nie masz czujnika w misce ;-)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Arx jak nie znalazłeś jak na allegro są, na forum są a zabawy z podłączeniem polifta do przedlifta co nie miara, u miska widzisz niby polift ale pewnie fabrycznie miał czerwone zegary i brak czujnika oleju w misce i rezanie jak narazie niekompletne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa licznik temp oleju świeci sensor co pewnie oznacza ze nie masz czujnika w misce ;-)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Arx jak nie znalazłeś jak na allegro są, na forum są a zabawy z podłączeniem polifta do przedlifta co nie miara, u miska widzisz niby polift ale pewnie fabrycznie miał czerwone zegary i brak czujnika oleju w misce i rezanie jak narazie niekompletne

ja znalazłem takie z podświetlaniem czerwonym całym i mi wystarczy w sumie ;) też ładnie wyglądać będzie :) i wsio będzie podłączone na tip top nawet tempomat:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść

no tak

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 11:44 ----------

Kupie dobre zegary polift :) pisać :D

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 22:10 ----------

jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść

w sumie znalazłem zegary z takim samym zegarkiem jak ja mam i tylko będzie trzeba z kabelkami walczyć bo IMo w kluczyku mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w poliftach jest podświetlenie diodami. Mógłby ktos jak ma wrzucić zdjęcia tego licznika w środku? Ciekaw jestem jak jest rozwiązane podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w poliftach jest podświetlenie diodami. Mógłby ktos jak ma wrzucić zdjęcia tego licznika w środku? Ciekaw jestem jak jest rozwiązane podświetlenie.

Ja nie mam polifta ja mam zwykły liczniki 4 zegary :) a znalazłem taki sam z zegarkiem i pełnym fis-em :) tylko manetke bede musiał zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co do podświetlenia na czerwono czy biało to jest prosty myk na zmianę. Ja w przedliftowych zegarach bez fisa przerabiałem podświetlenie na białe i wygląda sympatycznie więc mysle że w tych poliftowych z fizem można by to samo zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...