Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik 1.8 125 koni-problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam Audi 1.8 125 km. Zauważyłem że na 1 i 2 biegu auto nie ma takiego dobrego przyspieszenia.. Wymieniłem świece ale nadal problem jest ... Przykładowo jechałem Hondą 125 km i na 1 ma lepsze przyspieszenie co może być powodem ??

Opublikowano

Wcześniej przyspieszała lepiej?

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie jakoś od kiedy ją mam jakoś dziwnie przyspiesza... elektryka pytałem to powiedział wymień świece wymieniłem ale nadal to samo ;/ ale od 3-4-5 normalnie przyspiesza ... na 5 biegu 223 km a koleżanka w A3 z takim samym motorem 240 i w czym tkwi problem ?

Opublikowano

Ogólnie 1 i 2 w tych sinikach są krótkie i dlatego takie wrażenie.

Vmax katalogowo to 205km/h, ale liczniki maja zwyczaj ostro zawyżać prędkość.

Prędkość mierzyłeś na liczniku czy innym urządzeniu?

Licznik potrafi ostro zawyżać.

Opublikowano
  • Autor
Ogólnie 1 i 2 w tych sinikach są krótkie i dlatego takie wrażenie.

Vmax katalogowo to 205km/h, ale liczniki maja zwyczaj ostro zawyżać prędkość.

Prędkość mierzyłeś na liczniku czy innym urządzeniu?

Licznik potrafi ostro zawyżać.

na liczniku mi pokazał taką prędkość.. a mogłem spojrzeć w climatronicu przez kod ciekawe ile tam by pokazało...

Opublikowano

tak juz jest, to nie mały samochod a koni mogłoby byc wiecej. To nie problem tylko taki juz ten motor niestety :/

Opublikowano
  • Autor
tak juz jest, to nie mały samochod a koni mogłoby byc wiecej. To nie problem tylko taki juz ten motor niestety :/

no w sumie racja... a wirus da więcej koni czy co trzeba zrobić żeby trochę dołożyć koników?

Opublikowano

Jakbyś miał turbo to by starczył.

A poza tym jakby miał długie pierwsze dwa biegi to byłoby wrażenie słabego przyspieszania...

Opublikowano
  • Autor
Jakbyś miał turbo to by starczył.

A poza tym jakby miał długie pierwsze dwa biegi to byłoby wrażenie słabego przyspieszania...

no w sumie i racja.. ale turbo nie znalazłem wtedy... i tak lipa lekko

Opublikowano

słyszałem ze z silnikiem ADR nie można za bardzo nic zrobic zeby dodac mu koni. Ale pytaj moze ktos wie cos o tym.

Opublikowano
  • Autor
słyszałem ze z silnikiem ADR nie można za bardzo nic zrobic zeby dodac mu koni. Ale pytaj moze ktos wie cos o tym.

zapytam ale jak nic to zostanę przy 125 km

Opublikowano

nie jest wcale tak tragicznie do normalnego w miarę żwawego poruszania się starczy

a jak chcesz popedałować bardziej to coś mocniejszego :banan:

Opublikowano

To nie awaria tylko ten silnik tak ma. Do przemieszczania sie z pktA do pktB jest idealne , ale do szaleństw juz nie wystarcza.

Opublikowano
  • Autor
To nie awaria tylko ten silnik tak ma. Do przemieszczania sie z pktA do pktB jest idealne , ale do szaleństw juz nie wystarcza.

no to nic musi starczyc 125 km :)

Opublikowano

Podepnę się do tematu. Mój ADR powyżej 160 km/h to nie za bardzo chce się rozpędzać na 5. Co może być przyczyną? Na VAG zero błędów.

Opublikowano

ale nie przyspiesza wcale powyżej czy po prostu wolniej ?

Opublikowano

Nie szedł więcej - na 5 gaz do spodu na autostradzie - było bardzo lekko pod górkę.

Opublikowano
  • Autor
Nie szedł więcej - na 5 gaz do spodu na autostradzie - było bardzo lekko pod górkę.

u mnie w avancie poszedł na autostradzie 225 km i dalej nie chciał ;/

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 13:55 ----------

a czy swappa można zrobić ?

Opublikowano

mam też adr i na moje to kiepsko przyśpięsza. mógł by lepiej. Kiedys Patrzyłem to też trochę więcej jak 220 pociągną. Ale strasznie słaby jest tak do 3tys obr mi się wydaje później jak przekroczy 4tys to lepiej idzie. Też tak macie?

Opublikowano

U mnie najlepiej ty wyglada na 2-ce pomiędzy 5tys. a 6,5tys. obrotów. Jeździłem różnymi autami z silnikami 1,6 16v - to były rakiety w porównaniu z moim paliwożernym mułem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.