Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik 1.8 125 koni-problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie to najlepiej sie zbiera od 3 tys. . miałem przed nim vw golfa 3 1.6 miał 75 km to wydaje mi sie ze sie lepiej zbierał od tego 125 konnego ADRa ale na aucie sa 17 225/40 to moze tez duzo daje:wink:

Opublikowano
  • Autor
mam też adr i na moje to kiepsko przyśpięsza. mógł by lepiej. Kiedys Patrzyłem to też trochę więcej jak 220 pociągną. Ale strasznie słaby jest tak do 3tys obr mi się wydaje później jak przekroczy 4tys to lepiej idzie. Też tak macie?

ja jak wcisnę do dechy to idzie :)

---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ----------

u mnie to najlepiej sie zbiera od 3 tys. . miałem przed nim vw golfa 3 1.6 miał 75 km to wydaje mi sie ze sie lepiej zbierał od tego 125 konnego ADRa ale na aucie sa 17 225/40 to moze tez duzo daje:wink:

ja jeszcze mam 15 195/65 i nie wiem może od tego... aczkolwiek w planach jest 17 :D może swappa trzeba zrobić albo coś ;D

Opublikowano

a też mam 15 na 195 na 65

Opublikowano

Ten silnik tak ma tak jak już pisali inni nie jest to silnik do sportowej jazdy tylko raczej spokojnej. I z nim nic nie zrobisz są niby tam jakieś chipy ale to ci doda ze 2 konie a kosz ok 500 zł taki sam efekt będzie jak powyłączasz odbiorniki prądu. :) I opon też nie za bardzo proponuje wstawiać za dużych bo i to za wiele nie da najlepsze są takie jak orginały czyli 15 195/65. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Już gdzieś był podobny wątek z którego wynika że 20V lubi wysokie obroty - chodziło chyba o przebieg momentu obrotowego.

Opublikowano

lubi wysokie obroty ale wciągnąć z baku przy duzych obrotach też lubi

Opublikowano

tak, ten silnik lubi wysokie obroty

Opublikowano

też to zauważyłem że lubi wysokie obroty. Eh

Opublikowano
słyszałem ze z silnikiem ADR nie można za bardzo nic zrobic zeby dodac mu koni. Ale pytaj moze ktos wie cos o tym.

Porting głowicy i modernizacja dolotu, inny kolektor wydechowy (baranek), inne wałki, odchudzenie zamachu itp itd. Moc się da podnieść tylko koszta.

Opublikowano

ADR to jubi dwie rzeczy. 1- to częste tankowanie. 2-to wysokie oborty :grin:

Opublikowano
  • Autor
mam też adr i na moje to kiepsko przyśpięsza. mógł by lepiej. Kiedys Patrzyłem to też trochę więcej jak 220 pociągną. Ale strasznie słaby jest tak do 3tys obr mi się wydaje później jak przekroczy 4tys to lepiej idzie. Też tak macie?

jak go dobrze przeciągniesz jest ok :) spradzałem ostatnio na krzyżówce ;D

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Ten silnik tak ma tak jak już pisali inni nie jest to silnik do sportowej jazdy tylko raczej spokojnej. I z nim nic nie zrobisz są niby tam jakieś chipy ale to ci doda ze 2 konie a kosz ok 500 zł taki sam efekt będzie jak powyłączasz odbiorniki prądu. :) I opon też nie za bardzo proponuje wstawiać za dużych bo i to za wiele nie da najlepsze są takie jak orginały czyli 15 195/65. Pozdrawiam :)

15 ja mam aczkolwiek 16 bądź 17 lepiej wyglądają ;)

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

ADR to jubi dwie rzeczy. 1- to częste tankowanie. 2-to wysokie oborty :grin:

ostatnio dałem mu nieźle w palnik to dał radę ;D

Opublikowano

ADRa to ja uważam za ekonomiczny silnik i który właśnie dobrze idzie już od dołu!

Opublikowano
ADRa to ja uważam za ekonomiczny silnik i który właśnie dobrze idzie już od dołu!

i tu się z kolegą zgadzam wiadomo jak mu depniesz to swoje też łyknie

Opublikowano

Bo koledzy się przyzwyczaili do turbo, czy v6. ;)

A to 4 wolnossące cylinderki, więc siłą rzeczy żeby pogalopować trzeba trochę lewej wskazówce w liczniku dać żyć. :)

Opublikowano

125 koni i jedzie ponad 220 wiec jest bardzo dobrze jak na taką moc nie ma co gdybac

Opublikowano

z tego co wyczytałem to ten silnik mozna podkrecic do 135KM także szału nie ma:thumbdown: jak na razie 125km do jazdy po miescie mi wystarcza, na trasie tez bardzo dobrze sobie radzi ale poluje już na volvo s40 1.9 200KM:decayed:

Opublikowano
  • Autor
125 koni i jedzie ponad 220 wiec jest bardzo dobrze jak na taką moc nie ma co gdybac

ja jechałem około 230 :D

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

z tego co wyczytałem to ten silnik mozna podkrecic do 135KM także szału nie ma:thumbdown: jak na razie 125km do jazdy po miescie mi wystarcza, na trasie tez bardzo dobrze sobie radzi ale poluje już na volvo s40 1.9 200KM:decayed:

no to volvo silnik kozak :] aczkolwiek audi to też daje radę :)

Opublikowano

Ale co da te 10km więcej? Na moje to nic wielkiego. Szkoda kasy Aby coś robić z tym silnikiem. Takie jest moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor
Ale co da te 10km więcej? Na moje to nic wielkiego. Szkoda kasy Aby coś robić z tym silnikiem. Takie jest moje zdanie.

10 km to nic nie da :P jakby podwyższyć o 30 czy więcej to już byłby efekt :D

Opublikowano

Nu tak kolego. Ale to wtedy za ta kasę to wolał bym kupić 1.8t i zrobić swapa. Przynajmniej pewniejszy wydatek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.