Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o IC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no moja jazda wyglada tak że śmigam wiekszośc po holandii a tutaj szalec za bardzo nie mozna..w polsce tez raczej nie ganiam w te i wefte.chce zrobic softa tylko żeby miec wiecej mocy do wyprzedzania i żeby sie troche lepiej zbierał.soft planuje zrobic na seryjnych gratach wiec co polecacie?

Opublikowano

to seryjny starczy,w b5 AJL ma 180KM i jakoś daje radę.

Opublikowano
błoto nie chlapie kratka wentylacyjna to załatwiła:grin:

kiera to jedyny nadmuch na icka i bez przelotu przez niego

odciągnij nadkole i wiadomo o co chodzi

przy butowaniu do 150km/h ok.10-12st. niższa co daje ok 20%

wyjąłem IC przemyty w środku i z zewnątrz.

Zastanawiam się gdzie ty zrobiłeś tą dziurę, bo za IC jest zbiornik z płynem do spriskiwaczy, wprawdzie wyżej troche.

Może dziura gdzieś jakieś 10cm od dołu nadkola (zderzaka)?

Też bym u siebie to zrobił

Opublikowano

zrobiłem dwie w prawdzie nie duże i zakryłem kratką(metalową) 15X20cm ,prosta rzecz ale dłubania i docinania troszkę jest bo trzeba też wyprofilować kratkę do nadkola,na zimę nadkole zmieniam na ori bo wiadomo jak to w zimę.

Opublikowano

OK

właśnie też myślałem co z zimą, może kratkę zrobię na wkręty a na zimę w to miejsce blaszka aluminiowa

Opublikowano
  • Autor

krzysiek wrzuc jakies foto jak ta kratka u ciebie wygląda

Opublikowano

znajdę chwilę to zrobię foto tylko powiem szczerze że tego nie widać dla przeciętnego pieszego jak auto stoi,bo obniżone auto i na 17 calowej feldze i kratka zachlapana to wcale nie widać,no chyba że chcesz zobaczyć montaż i jakość wykonania:grin:

Opublikowano

To ja się pochwale jak zrobiłem kratkę

20120912054.jpg

Nie założona jeszcze osłona pod silnikiem

Większej raczej nie trzeba po wyżej kratki jest zbiornik płynu to i tak go zasłania.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chłopaki odgrzeje kotleta....czy nieszczelny ic można jakos uszczelnic u jakiegoś speca?jest to możliwe?

Opublikowano

są specjalne kleje odporne na oleje, smary, ciśnienie i temperaturę, po wyschnięciu można to papierem ściernym formować, z doświadczenia mogę polecić taki klej KLIKNIJ W LINKA kleiłem dekiel od filtra oleju-temperatura, olej i ciśnienie-nie ruszyło tej warstwy, więc i do IC będzie dobry:wink4:

Opublikowano

Zależy też gdzie ta nieszczelność występuje. Aluminium można pospawać zamiast kleić - zawsze to pewniejsze rozwiązanie.

Opublikowano
  • Autor

z tego co zauwazyłem to nieszczelność jest na łączeniu tej środkowej części alu z górną

Opublikowano
Zależy też gdzie ta nieszczelność występuje. Aluminium można pospawać zamiast kleić - zawsze to pewniejsze rozwiązanie.

zgoda, tyle, że klej-to po prostu alternatywa-niekoniecznie gorsza, bo klej, który polecam-jest jak cement-twardy i odporny na różne warunki, ale pewnie-jeśli ktoś ma dostęp do spawary-niech spawa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.