Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OPIS AUTA :

- AUDI CABRIO 2.6 V6

- PEŁEN POLFIT 99R

- CZERWONA WNĘTRZE

- GRZANE PUPY

- KIERA SLINE

- 17 CALOWE FELGI BOLERO

- ELEKTRYCZNY DACH

Co do prac nad autem już się zaczeły od mały dupereli po większe plany , cele zacne ale czy uda się zrealizować czas pokaże , utrzymać auto w perfekcyjnej kondycji i nadać jej nietuzinkowości

TUŻ PO ZAKUPIE :

30563444.jpg

74031183.jpg

audicabrio011.jpg

Auto na dzień 13.04.2012

79045047.jpg

35413048.jpg

70617919.jpg

24373609.jpg

A TAK WYGLĄDA OBECNIE :

20120906211119.jpg

20120906211100.jpg

Opublikowano

Piekna 80, gratulacje. Dbaj o nią :jerk:

Opublikowano

Najładniejsze Cabrio i przypuszczam jedno z marzeń wielu na tym forum. Piekna...

Opublikowano

śliczne B4 :slina: sam poluję na coś takiego.. tylko ja bym chciał 2.8.. ale polifty są "trochę drogie" jeszcze.. mam nadzieję, że w i ja w końcu trafię na swoje cabrio :naughty: powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności :hi:czym obniżałeś? sprężyny, gwint, air?

Opublikowano
  • Autor

Auta szukałem ponad 1.5 roku jest to moje kolejne b4 cabrio . Projekt jeszcze nie skończony na montaż czeka zderzak z RS2 i od czasu do czasu mogę zamontować HARDTOP bo również posiadam taki rarytas . Co do samego zawieszenia to przód docelowo i tak będzie gwintem ( szukam konkretnie KW bo sie da fajnie skręćić ) a obecnie jest amortyzator Bilstein b6 i sprężyna FK AUTOMOTIVE - 60mm , tył jest to gwint KW kręce jak chce narazie ustawiony pod przód .

Opublikowano

super autko , dobrze ze zmieniłes felgi bo tamte były lipne . czerwonydach i fotele to chyba rarytas mało jest w tym kolorze :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie wstandardzie trochę tych aut w takim zestawieniu opuściło fabrykę , owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

Na przód pójdą jeszcze dystanse 15mm i wtedy powinno być już ok

Opublikowano

Poka jakieś foto z hardtopem:slina:

Opublikowano
owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

A ja jedną widziałem z takimi samymi fotelami, z czerwonym dachem i na tłustych felach z oporowym rantem :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?! :facepalm:

Weź żesz chłopie wywal te gumowce!

Opublikowano
  • Autor
owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

A ja jedną widziałem z takimi samymi fotelami, z czerwonym dachem i na tłustych felach z oporowym rantem :naughty::naughty::naughty:

a i owszem widziałeś to moje auto tylko że na jeszcze innym kole akurat na tym

dsc2552.jpg zostało zastąpione 18nastką :)

Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?!

Weź żesz chłopie wywal te gumowce!

dywaniki zostały zastąpione szmacanymi , gumowe leżą w bagażniku

Opublikowano

Piekna, w dobrym stylu i ten kontrast dach - fotele :kox::slina:

Opublikowano

piękna :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

a i owszem widziałeś to moje auto tylko że na jeszcze innym kole akurat na tym

No taa.. :doh: Ale to stare koło też robiło robotę :naughty:

Wrzucaj czarne Recaro i będzie kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor
Poka jakieś foto z hardtopem:slina:

mówisz i masz

hardtopek.jpg

20120831329.jpg

Opublikowano

hardtop to rzeczywiście rarytas! do dziś ciężko go dostać i cena niekiedy oscyluje w granicy 5-6 tys, co daje jakiś słaby egzemplarz B4 cabrio z 1991 roku :decayed:

Opublikowano

jest klasa ! ! ! ! :slina: :slina: :slina: hardtop jest niesamowity, poza tym do takiego auta pasuje tylko wyłącznie koło z mega qrewskim parapetem :decayed: gratuluję Autka :wink:

Opublikowano

Pikne .... coupe sie zrobiło:decayed:

P.S wszystkie cabrio B4 polift miały trzeci stop w klapie baga?

Opublikowano
  • Autor

tak od 96r szły polifty i każda miała już stop w klapie .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

moje niespełnione dotąd marzenie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.