Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r


wysiolbn

Rekomendowane odpowiedzi

OPIS AUTA :

- AUDI CABRIO 2.6 V6

- PEŁEN POLFIT 99R

- CZERWONA WNĘTRZE

- GRZANE PUPY

- KIERA SLINE

- 17 CALOWE FELGI BOLERO

- ELEKTRYCZNY DACH

Co do prac nad autem już się zaczeły od mały dupereli po większe plany , cele zacne ale czy uda się zrealizować czas pokaże , utrzymać auto w perfekcyjnej kondycji i nadać jej nietuzinkowości

TUŻ PO ZAKUPIE :

30563444.jpg

74031183.jpg

audicabrio011.jpg

Auto na dzień 13.04.2012

79045047.jpg

35413048.jpg

70617919.jpg

24373609.jpg

A TAK WYGLĄDA OBECNIE :

20120906211119.jpg

20120906211100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze Cabrio i przypuszczam jedno z marzeń wielu na tym forum. Piekna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne B4 :slina: sam poluję na coś takiego.. tylko ja bym chciał 2.8.. ale polifty są "trochę drogie" jeszcze.. mam nadzieję, że w i ja w końcu trafię na swoje cabrio :naughty: powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności :hi:czym obniżałeś? sprężyny, gwint, air?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta szukałem ponad 1.5 roku jest to moje kolejne b4 cabrio . Projekt jeszcze nie skończony na montaż czeka zderzak z RS2 i od czasu do czasu mogę zamontować HARDTOP bo również posiadam taki rarytas . Co do samego zawieszenia to przód docelowo i tak będzie gwintem ( szukam konkretnie KW bo sie da fajnie skręćić ) a obecnie jest amortyzator Bilstein b6 i sprężyna FK AUTOMOTIVE - 60mm , tył jest to gwint KW kręce jak chce narazie ustawiony pod przód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko , dobrze ze zmieniłes felgi bo tamte były lipne . czerwonydach i fotele to chyba rarytas mało jest w tym kolorze :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wstandardzie trochę tych aut w takim zestawieniu opuściło fabrykę , owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

Na przód pójdą jeszcze dystanse 15mm i wtedy powinno być już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

A ja jedną widziałem z takimi samymi fotelami, z czerwonym dachem i na tłustych felach z oporowym rantem :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?! :facepalm:

Weź żesz chłopie wywal te gumowce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ciężko spotkać drugą taką samą gdzieś w Polsce . Jedna po Lublinie jeździ ale to auto akurat było całkowicie przemalowywane z koloru śliwkowego na czarny no i jest innym rocznikiem po 95 .

A ja jedną widziałem z takimi samymi fotelami, z czerwonym dachem i na tłustych felach z oporowym rantem :naughty::naughty::naughty:

a i owszem widziałeś to moje auto tylko że na jeszcze innym kole akurat na tym

dsc2552.jpg zostało zastąpione 18nastką :)

Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?!

Weź żesz chłopie wywal te gumowce!

dywaniki zostały zastąpione szmacanymi , gumowe leżą w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i owszem widziałeś to moje auto tylko że na jeszcze innym kole akurat na tym

No taa.. :doh: Ale to stare koło też robiło robotę :naughty:

Wrzucaj czarne Recaro i będzie kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hardtop to rzeczywiście rarytas! do dziś ciężko go dostać i cena niekiedy oscyluje w granicy 5-6 tys, co daje jakiś słaby egzemplarz B4 cabrio z 1991 roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...