Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może się udać.

Opublikowano
Mówisz??:naughty: A jakbym Ci podesłał wyświetlacz sam??:whistling:Ale to i tak musiałbym do Dominika podjechać żeby to wyjąć a z Otwocka już trochę bliżej:decayed: Jaki przewidywany czas operacji?? I koszt:naughty:

czas 30 min. koszt zaden. wpadaj na spot do Kielc :)

Tylko mam 230km do Kielc:decayed: Średnio 8l/100km benzyny to by drugi wyświetlacz kupił:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cza było Kupić mocniejszy silnik :) to byś szybciej dojechał :)

Opublikowano
Cza było Kupić mocniejszy silnik :) to byś szybciej dojechał :)

Ta 3.0 taka trasa to by 2 wyswietlacze pochłoneła:decayed: Ale jakiś gościu z Lublina dzwonił o auto to będzie miał bliżej do Ciebie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe. co nastepne? B7 ?

Opublikowano
hehe. co nastepne? B7 ?

C-KLASSE W204:kox:

Opublikowano
  • Autor

Brabus?

Opublikowano

stolkien to jęczenie to jakaś sucz na siedzeniu obok, przyznaj sie :)

Opublikowano
  • Autor

oj tam.... :) PW

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Czaki nie wzieli Cie jeszcze do grupy B7 CREW? <haha>

Opublikowano
Brabus?

Ma być biały reszta mnie j..bie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niewiele ale jakoś mi brakowało. Reszty pakietu światło...

kjhkjh.jpg

ljk_2.jpg

Doszło brakujące ogniwo w postaci Dekielków :D

zdjecie_1.jpg

---------- Post dopisany 04-11-2012 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 01:03 ----------

bix_prawy.jpg

bix_lery.jpg

Bi-Xenon już do mnie jedzie :) Bez uchwytów i po taniości ale dam sobie z tym radę:)

Opublikowano

za zwykle lampy ile chcesz? :)

Opublikowano
  • Autor

200 jak od Ciebie :D

Opublikowano

kiedy będzie można oblukać lampy? masz czas do piątku max :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Stolkien, zrób jakieś fotostory z rozklejania lamp :) Spryski będziesz zakładał?

Opublikowano
  • Autor

zderzak S-line w planach jest i na pewno ze spryskami.

Lampa przyszła 1 szt.

druga coś ciężko jej idzie...

CO tu opisywać zdejmujesz klipsy i powoli ale bardzo mocno zaczynasz rozklejac po troszeczku idzie.

ja pomagałem sobie odcinając po trochu klej/silikon.

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

wymyte i wypolerowane klosze...

zdj_cie.jpg

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Fotostory z rozklejania Bi-xenona.

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_1_2.jpg

zdj_cie_2.jpg

zdj_cie_5.jpg

IMG_8858.jpg

IMG_8860.jpg

3 Ampery .. Nieźle.

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

Słyszałem że obudowy lampy zwykłej i xenonu są takie same, czyli tak jak w Twoim przypadku, kiedy masz lampy bez uchwytów, można je przełożyć do starych lamp, prawda to? :decayed:

Czy w B7 był xenon i bi-xenon?

Pozdrawiam

Opublikowano
Słyszałem że obudowy lampy zwykłej i xenonu są takie same, czyli tak jak w Twoim przypadku, kiedy masz lampy bez uchwytów, można je przełożyć do starych lamp, prawda to? :decayed:

Czy w B7 był xenon i bi-xenon?

Pozdrawiam

ad1. Prawda

ad2. były zwykłe H7 i bixenon/bixenon skrętny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.