Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

osz ty. dziaduuu.. u mnie nie bedzie gleby. bedzie zderzak s line to przód wizualnie sie obniży.

Opublikowano
osz ty. dziaduuu.. u mnie nie bedzie gleby. bedzie zderzak s line to przód wizualnie sie obniży.

A łyżka na to: niemożliwe.. :decayed: a co z bokami i tyłem :decayed:

Opublikowano

Eeeeee no, cza obniżyć. :cool::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na tyle mam silne.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

I proszę mnie tu nienagadywac, bo jeszcze zacznę szukać springow jakich. Na tapecie teraz kolejne brakujące ogniwo. Airbag bo z dziura jeżdżę 2 miesiące.

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Aha. Modul samopoziomu już jest u mnie .

Opublikowano

No dobra. Absolutnie jej nie obniżaj.:decayed:

Opublikowano
No dobra. Absolutnie jej nie obniżaj.:decayed:

Jakieś rodzynki też muszą być :decayed:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Aha. Modul samopoziomu już jest u mnie .

ile dałeś bo mam dwa :whistling:

Opublikowano
  • Autor

znalazlem w którejś z 5 instalacji które leżą na strychu... tak że wiązka też się znajdzie ...

Jeśli obniżę to o 2 cm max.

aha . od RS4 stabilizator przód i tył moge kupic za 300 brac???

Opublikowano
znalazlem w którejś z 5 instalacji które leżą ba strychu... tak że wiązka też się znajdzie ...

Jeśli obniżę to o 2 cm max.

aha . od RS4 stabilizator przód i tył moge kupic za 300 brac???

Bierz, sam tył to jakieś 350zł :wink:

Opublikowano

nowe to jeszcze więcej niż 350 :)

dawaj mu gwinta jakiegoś... daj se spokój ze springami... idż grubo i dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Odnośnie Bixow.jest moc:) świeca zaje za***iście.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Karol jak tam moje A4?:decayed: Rezasz coś?:decayed:

Opublikowano
Karol jak tam moje A4?:decayed: Rezasz coś?:decayed:

No ba tylko kombiaka :banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Teraz na tapecie przód S4 , listwy na drzwi s-line

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 13:29 ----------

Doszło.:

RNS-E i SDS,

Fotochrom z czujnikiem deszczu i światła. drl i CLH

Opublikowano
:good: Mega mody i bardzo przydatne :wink4:
Opublikowano
  • Autor

RNS-e miałem na sprzedaż ale nikt go niechciał za 900 zł to wleciało do mnie. :)

Opublikowano

900 PLN i nikt nie chciał?? wow... swego czasu było po 1500-1800 z odbiornikiem GOS i mapa ;)... pomijam ile tysięcy kosztowało w salonie jako nowe :)

Opublikowano

ale ja miałem stan perfekcyjny, jak z pudłeka nowe

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

zapodaj do auta chocby Eibach Pro-Kit, o dziwno w 3 autach róznych teraz widziałem i wszedzie auta usiadły parwidłowo.. Scirocco, jakiś tam usportowiony Citroen, VW Polo.. ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.