Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słabe wspomaganie w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

servotronic było jaka opcja stad robieżne opinie 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.

U mnie też trochę ciężko chodzi kierownica, co prawda, chyba się już przyzwyczaiłem ale u syna w A38P Sportback chodzi niebo lżej, jednym paluszkiem można kręcić w miejscu.

Na wlepie u mnie jest 1N7 czyli chyba serwotronic i drive select.

Jest możliwość jakiejś regulacji !?

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie: jak wyjąć taką siateczkę/sitko w plastikowej otoczce ze zbiorniczka płynu układu wspomagania, czy jest ona na stałe !?

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

witam. mam audi Q5 2011R.

nie dawno zauważyłem że wspomaganie mi się delikatnie zacina(przy skreceniu podczas jazdy na skrzyżowaniu) czasami ma taki opór. dodałem płynu do zbiornika ale nie za dużo. przestało się zacina,ale ciężko chodzi wspomaganie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ktoś ma jakieś pomysł?

dzisiaj byłem u mechanika oglądaliśmy dokładnie. wycieków nie ma żadnych przy pompie czy też przy maglownicy. teraz jestem umówiony na zmianę płynu do wspomagania.

Opublikowano

Jestem już po wymianie oleju. Dalej jest to samo czyli się zacina wspomaganie. jest ktoś w stanie mi pomóc?

Edytowane przez GrzesiekQ5
błąd

Opublikowano

myślicie,że to jest pompa czy raczej mglownica.

zacina mi się kierownica na zimnym i ciepłym silniku nie ma różnicy.

przeważnie jest to w tych samych momentach. czy w prawo czy w lewo to się zacina,na powrocie to samo.

Opublikowano

Mój mechanik sprawdził kolumnę kierowniczą. okazało się od ciężko obraca się krzyżak. nasmarowal rozruszal i złożył wszystko na swoje miejsce. kierownica już się nie zacina. jest zdecydowanie lepiej .

Teraz pojawił się drugi problem wyskoczył błąd 0078, którego nie da się usunąć.

Edytowane przez GrzesiekQ5
błąd

Opublikowano

Jedno naprawił A drugie spier....ł, mechanik nie ustawił po naprawie kierownicy w pozycji "0"

Teraz jest w pozycji +1 lub - 1 albo wiecej

Tak czy inaczej to Masz zerwaną taśmę w kierownicy.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

też tak myślałem,że to zerwana taśma. wymiana jest skomplikowana czy większość mechaników powinna sobie z tym poradzić

Opublikowano

mam jeszcze pytanie. da się kupić oddzielnie sam krzyżak? czy muszę kupić cały komplet. dzwoniłem dowiedzieć się jaki koszt to mi powiedzieli 1100 zł . 

Edytowane przez GrzesiekQ5
dopisanie wiadomości

Opublikowano

Kierownica do sciągniecia

Opublikowano

nie wiadomo jak na długo posłuży krzyżak. mechanik mówi,że i tak będzie trzeba wymienić

Opublikowano

Powidz mi czy to samemu można wymienić czy lepiej jechać do mechanika?

Opublikowano

Jak masz wszystkie potrzebne narzędzia to bez problemu

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Jak masz wszystkie potrzebne narzędzia to bez problemu

czyli już nic nie robię przy krzyżak nic nie kręcę. zostaje tak jak było?

tylko ustawiam kierownicę prosto i odkrecam kierownik wyjmuje taśmę wkładam na miejsce i podłączania kable skręcamy i wszystko działa. 

przepraszam że tak pytam ale naprawdę wolę dokładnie zapytać niż coś zepsuć

Opublikowano

Musisz mieć nowa tasme

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

Musisz mieć nowa tasme

taśma musi być o identycznym numerze i literce na końcu? 

Opublikowano
37 minut temu, GrzesiekQ5 napisał:

taśma musi być o identycznym numerze i literce na końcu? 

Daj VIN

Opublikowano
30 minut temu, Dev napisał:

Daj VIN

WAUZZZ8R7CA023582

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.