Jump to content
IGNORED

Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie

Suli
 Share

Recommended Posts

Staję powoli przed koniecznością nabycia przed zimą nowego akumulatora. Obecnie mam vartę z logiem :audi: i VW i numerem ETKA 8E0 915 905 K więc zakładam, że aku jest jeśli nie od nowości to na pewno mocno wiekowy.

Czy możecie powiedzieć cokolwiek o tym sprzedawcy?

O nas - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

MOLL M3 Plus K2 95Ah - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

Wiarygodna firma? Nie wciskają kitu? Nie ma problemu z reklamacjami?

Ja bym nie kupował aku w necie. Nie wiesz jak są przechowywane czy doladowywane na półce itp. Czasem lepiej dac więcej pieniędzy i kupić aku na miejscu w profesjonalnym sklepie. Zamontuja aku na miejscu sprawdza ladowanie i stan nowego aku czy wszystko jest ok. Ja rok temu kupiłem boscha slivera w necie cena niższa o 70zl ale i tak kupiłem w sklepie z akumukatorami.

Poza tym akumulatorem nie wolno rzucić, uderzyć, a z przesyłkami to różnie bywa, też bym radził kupić w sklepie.

Zgodnie z tym O nas - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

mają też punkty odbioru osobistego w Warszawie

WARSZAWA (WAWER): ul. Widoczna 105, tel/fax: 22 815 36 91

WARSZAWA (BEMOWO): ul. Szeligowska 3, tel/fax: 22 746 05 35

Zastanawiam się, bo cena molla u dystrybutora dla klientów indywidualnych dochodzi do 700 zł, a klikuset sztuk dla zniżki zamawiać nie będę.

Dlatego moje pytanie - czy ktoś miał z nimi do czynienia, brał coś u nich?

700zł ??? Nieźle was tam łupią... U mnie, w miejscowym sklepie motoryzacyjnym (jest na liście dystrybutorów na stronie Moll) model m3+ 95Ah kosztuje równo 500zł (cena w sprzedaży detalicznej).

700zł ??? Nieźle was tam łupią... U mnie, w miejscowym sklepie motoryzacyjnym (jest na liście dystrybutorów na stronie Moll) model m3+ 95Ah kosztuje równo 500zł (cena w sprzedaży detalicznej).

No widzisz - a cena "fabryczna" w detalu u przedstawiciela Molla wynosi 680. A wydawałoby się, że u źródła powinno być najtaniej. Tylko, że "źródło" po prostu niechętnie bawi się w detal.:whistling:

Suli , brałem u nich Moll m3+ 75Ah w czerwcu tego roku (Szeligowska) .... jeśli to Ci pomoże .

Spoko możesz u nich brać , normalnie aku stoją na półkach

Dzięki PIXI:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

O take właśnie odpowiedź mnie się rozchodziło:decayed:

Ale swoją drogą popytam jeszcze Tomka:przebiegly:

Taka rada. Jak pojedziesz kupić aku jedź z miernikiem i weź z najwyższym napięciem (powinno być 12.6-12.7V), ponad to sprawdź datę produkcji i bierz najmłodszy. Czasami data produkcji jest podana w kodzie numeru seryjnego. Można to rozszyfrować na stronie: akumulator.pl podając nr seryjny chłopakom z forum.

W takim razie to ułatwia sprawę. Ja kupowałem trzy lata temu Vartę Silver 85Ah i 800A rozruchu i trzeba było "rozpracować" datę produkcji po numerze seryjnym.