Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Brak mocy na zimnym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

dzisiaj na dzien dzie3cka moja audika zrobila mi zajebisyty pprezent. Mianowicie turbina przy zimnym silniku w ogole sie nie zalacza.... czuje sie tak jakbym jezdzil moja stara ibiza SDI. po rozgrzaniu silnika juz jest jako tako, mozna odczuc turbinke ale tez nie jest to co powonno sie dziac...

wie moze ktos jak rozwiklac ten problem??

Opublikowano

Podepnij Vag'a, zrób logi i zobaczysz co mu dolega.

Opublikowano

może dziura gdzieś i powietrze spyla, może przepływomierz, może turbina klęka

dużo może, zrób tak jak kolega powyżej napisał :th:

Opublikowano
  • Autor

najlepsze ze czasem jest moc... czasem jej nie ma:/ juz mnie szlak trafia. szukam teraz kogos kto mi loi zrobi.

Opublikowano

nie gdybaj, vaguj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

logi dynamiczne zrobione... Nie wiedzielm ze w moim miesxcie jest warszta tylko do audi... logi wykazaly sprawnosc turbiny i wszytskiego innego.. Wg. mechanika to zle ustawiony rozrzad i zaplon ktory robioem 2 tyg. temu. Wiec jutro pojade na mala reklamacje.

Opublikowano

kolego sprawdź na początek przepływkę - to częsta przyczyna wielu niedomagań silnika ;)

Opublikowano
  • Autor

vagiem czy jak?? mechanior powiedzial ze all ok

a ja w ym jesrtem w sumie laikiem.

Opublikowano

logi dynamiczne zrobione... Nie wiedzielm ze w moim miesxcie jest warszta tylko do audi... logi wykazaly sprawnosc turbiny i wszytskiego innego.. Wg. mechanika to zle ustawiony rozrzad i zaplon ktory robioem 2 tyg. temu. Wiec jutro pojade na mala reklamacje.

watpie ....

dawaj logi z tej diagnozy ....

Opublikowano
  • Autor

logow nie posiadam... nic nie dostalem. ;(

Opublikowano

logow nie posiadam... nic nie dostalem. ;(

no to doopa ....

umow sie z jakims klubowiczem z okolicy ktory jest w posiadaniu Vag'a i zrobcie pelna diagnoze ...

[p.s mechanik mowil cos o bledach .... ? ]

bardziej sklanialbym sie w kierunku jakiegos wysranego czujnika/miernika ... ale to tylko gdybanie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bledow nie bylo w ogole... na vagu sprawdzil tylko ze jest zle ustawiony zaplon. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 21:12 _________________________________________________dodam tylko teraz ze brak mocy odczuwalny jest na zimnym jak i cieplym silniku.

Opublikowano

dodam tylko teraz ze brak mocy odczuwalny jest na zimnym jak i cieplym silniku.

a jak praca silnika,jak dymienie podczas deptania ... ?

Opublikowano
  • Autor

co do pracy silnika mam tez male zastzrezenia... czasem sie cholernie telepie.. i tzresie buda.. a co do dymienia .. to go w ogole nie ma

Opublikowano

co do pracy silnika mam tez male zastzrezenia... czasem sie cholernie telepie.. i tzresie buda.. a co do dymienia .. to go w ogole nie ma

moze rozrzad przeskoczyl ....

Opublikowano
  • Autor

tak wlasnie powiedzial mechanik z audi... zebym zareklamowal wymieniany rozrzad.

Opublikowano

Panowie jakby rozrząd przeskoczył to by auto albo nie paliło w ogóle albo jeździłoby jak traktor.

Z resztą jakby tak sobie znikąd rozrząd przeskoczył, to obstawiam że kolego miałby teraz większy problem niż brak mocy.

Opublikowano
  • Autor

... jezdzi jak traktor. problem z moca zaczal sie jakos po 5 dniach odebrana auta z warsztatu. Auto pod vaga podpite.. zadnego bledu. wg logow wszystko dziala ok procz zaplony.. dolot sprawdzony, nigdzie powietrze nie ubywa.. pomysly mi sie juz skonczyly ;(

Opublikowano

sprawdz ten rozrzad kolego moze tak byc ze przestawil sie kat wtrysku na pompie pasek wcale nie musiał przeskoczyc

Opublikowano
  • Autor

umowiony jestenm na czwartek rano... i Panowie z Volks-Merc beda rezac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.