Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy taka felga wejdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie posiadam gwint i obecnie koła 17 cali z 7cali szerokie z ET 35 opona 215/50 i moje pytanie czy jak włoże 18 cali 8,5 cala szerokie z ET 40 opony 225/40 to czy będzie wszystko ok czy mogę zapomnieć o jeździe ???

Opublikowano

napewno wejdzie, tylko zależy ile go obniżysz :wink:

Opublikowano
  • Autor

ale czy na szerokość wejdzie żeby o amory nie tarło :( bo to felga jednak 8,5 cala i ET 40

Opublikowano

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/

zobacz pierwszy post Kowiego, on przy feldze 8,5 i głębszym osadzeniu bo ET45 napisał, że z tyłu trzeba było dystans, ale to chyba tylko napędu Q si dotyczy

Opublikowano

wlezie bez problemu, przy 235/40 ranty nadkola do wyciecia, ale przy 225/40 bez zadnych kombinacji;)

Opublikowano

Też jestem zdania że wejdzie bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

a mam pytanie jak się na takich kołach będzie jeździć ?? felga 8,5 cala 18" a opona 225/40 dodam że autko ma silnik 1.8 125km czy napewno nie będzie obcierać i czy silniczek sobie jakoś ja rade ??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

dodam że zawieszenie mam gwintowane i jest gdzieś z 60mm obniżona obecnie że praktycznie moja 17 z oponą 215/50 jest na styk i nie raz potrafi przytrzeć tylko że to może wina ET bo wynosi w moich obecnych felgach 35 a te które chce włożyć mają ET 40

Opublikowano

225/40 na 18 jest nizsza niz twoje dotychczasowe 215/50 na 17 calowej feldze, wiec teoretycznie bedzie wiecej miejsca. Jak szeroka masz teraz felge? A bedzie dawal rade porownywalnie z dotychczasowym setupem :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz mam 7 cali felge :)

Opublikowano

Wiec ta nowa bedzie prawie centymetr bardziej wystawac niz ta stara z et35 ;)

Opublikowano
  • Autor

jak to jak ta nowa ma ET 40 :P a stara ma 35

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

FAKTYCZNIE czym większe ET tym bardziej wystaje więc panowie nie będzie tarło bo mi na tej 35 już praktycznie minimalnie wychodzi :o

Opublikowano

a tak to, ze ta nowa jest 1,5 cala wiec ~3,8cm szersza :wink: et 5 wieksze, wiec tylko 5mm bardziej sie kolo chowa. Dokladnie 14mm szerzej bedzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

i co nie będzie tarło ?

Opublikowano

nie będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli śmiało moge pakować taką felunie :)?

Opublikowano

Laduj chłopie i się nie zastanawiaj za długo bo Ci felunek ucieknie :decayed:

Opublikowano
Laduj chłopie i się nie zastanawiaj za długo bo Ci felunek ucieknie :decayed:

:decayed::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Spoko heheh 3mam za słowo panowie :P mam nadzieje że nie zgubie pląb w zębach na naszych pięknych drogach :P

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 17:22 ----------

a czy piasty czym kolwiek różnią sie w zwykłej A4 a S4 czy nie ?? bo te alufelgi siedzą w S4 i nic nie obciera a ja chce do zwykłej A4 :P

---------- Post dopisany 29-09-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 11:00 ----------

witam jaka opona na felge 8,5cala r18 225/40 czy lepsza będzie 215/35 dodam że wcześniej miałem felge 8 cali r17 i na niej gume 215/50 i było wszystko ok minimalnie tylko przycierała przy skręci na maxa przy dużych prędkościach :P

Opublikowano
Spoko heheh 3mam za słowo panowie :P mam nadzieje że nie zgubie pląb w zębach na naszych pięknych drogach :P

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 17:22 ----------

a czy piasty czym kolwiek różnią sie w zwykłej A4 a S4 czy nie ?? bo te alufelgi siedzą w S4 i nic nie obciera a ja chce do zwykłej A4 :P

---------- Post dopisany 29-09-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 11:00 ----------

witam jaka opona na felge 8,5cala r18 225/40 czy lepsza będzie 215/35 dodam że wcześniej miałem felge 8 cali r17 i na niej gume 215/50 i było wszystko ok minimalnie tylko przycierała przy skręci na maxa przy dużych prędkościach :P

skręt na maxa przy dużej szybkości jakoś sobie tego nie wyobrażam :grin: ja dałbym 215/40/18 albo 225/40/18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.