Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5TDI] Chwilowe zatrzymanie obr. podczas przyspieszania


buniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemik ze swoja V6.W momencie przyspieszania(gaz do podlogi) samochod lapie zamul i na chwile obroty sie zatrzymuja ale po chwili dalej sie rozpedza.Wiem ze tego typu tematow bylo juz sporo ale u mnie sprawa wyglada troche inaczaej bo samochod bez problemu rozpedza sie do 230km/h. Lapie takie zawieszki miedzy 3-4 tys na roznych biegach i trwa to mniej wiecej sekunde i idzie dalej,Dodam ze przy przyspieszaniu w troche wolniejszym stylu jazdy wszystko jest ok. Dodatkowa informacja dla jakiegos eksperta moze bedzie to ze auto jest w automacie...pozdrowki i czekam na opinie bo w zeszlym tyg. ze swiatel na starcie wciagnela mnie fabia rs z silniczkiem 130konnym i mialem maly problem z dogonieniem:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn moze byc wiele:

-wtrysk sterujacy

-N75

-pompa wtryskowa

-przepływomierz

-problemy z automatem

i cholera wie co jeszcze ....

podepnij Vag'a , zobaczymy co wypluje ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG z butem w podlodze i zobaczy się.

A co do ŚRS to się nie przejmuj ja też miałem zdarzenie z Cllio Sport (chyba jeszcze mocniejsze) - na starcie odjechał (mi ASR przymulił) ale już jak wpakowałem 2 potem 3 to lekko dochodziłem gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG z butem w podlodze i zobaczy się.

A co do ŚRS to się nie przejmuj ja też miałem zdarzenie z Cllio Sport (chyba jeszcze mocniejsze) - na starcie odjechał (mi ASR przymulił) ale już jak wpakowałem 2 potem 3 to lekko dochodziłem gościa.

W takim razie troche mnie uspokoiles:))))pozdrowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS-ka zawsze Cie wciągnie tym bardziej, ze to Tiptronic. Przecież to autko to powolny kondon i nie bądż urażony bo sam to gówno też posiadam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...