Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Systemy antykradzieżowe w Audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

chce kupić AC wypytują mnie jakie systemy antykradzieżowe (przynajmniej dwa) ma mój samochód, ja nie mam pojęcia możecie mi pomóc jak to sprawdzić - Audi A4 B8?

dzięki.

Opublikowano

Na pewno 100% masz immobiliser, bo każde to ma. Możesz mieć też czasem fabryczny alarm, wtedy powinieneś mieć przyciski dezaktywacji ultradźwięków i czujnika pochyłu auta alarmu, umieszczone (o ile dobrze się orientuję w B8) w drzwiach nad czerwoną lampką sygnalizującą (ostrzegawczą) otwarcie drzwi. Możesz też mieć czasem inne zabezpieczenia, ale ciężko wywróżyć jakie :grin:

Co do skuteczności - to już inna sprawa, są spece że potrafią to rozbroić.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Znalazłem takie coś, tu widać te przyciski dezaktywacji dsc0819j.jpg:wink:

Opublikowano

Ja założyłem niedzwiadka jako drugie zabezpieczenie ci spowodowało obniżenie zniżki ac :-)

Opublikowano
Ja założyłem niedzwiadka jako drugie zabezpieczenie ci spowodowało obniżenie zniżki ac :-)

hehe czyżby miś policjant za szybą? czy może źle rozumiem. Bo jak miś, to raczej taki straszak nie przejdzie :polew:

Opublikowano
Ja założyłem niedzwiadka jako drugie zabezpieczenie ci spowodowało obniżenie zniżki ac :-)

hehe czyżby miś policjant za szybą? czy może źle rozumiem. Bo jak miś, to raczej taki straszak nie przejdzie :polew:

Haha dobre miś = bearlock blokada skrzyni biegów. Mam też dobermana w aucie ale nie chcieli uznać go jako zabezpieczenie bo czasem wychodzi na siku i wtedy uto jest nie zabezpieczone hahaha

Opublikowano
Ja założyłem niedzwiadka jako drugie zabezpieczenie ci spowodowało obniżenie zniżki ac :-)

hehe czyżby miś policjant za szybą? czy może źle rozumiem. Bo jak miś, to raczej taki straszak nie przejdzie :polew:

Haha dobre miś = bearlock blokada skrzyni biegów. Mam też dobermana w aucie ale nie chcieli uznać go jako zabezpieczenie bo czasem wychodzi na siku i wtedy uto jest nie zabezpieczone hahaha

Te poniedziałki(rano) hehe, tak mi przyszło na myśl pierwsze co :facepalm: Bearlock to całkiem skuteczniejsze zabezpieczenie od misia.

A co do dobermana myślę że też dobre zabezpieczenie nawet nie musi siedzieć w środku, myślę że skutecznie by ochronił wóz :decayed:

Opublikowano

szczególnie nie powinien siedzieć w środku!!!.....

pamiętam jak w latach 90tych ktoś wqriał się na ciągłe okradanie mu auta i ostawił na noc owczarka w aucie......rano przychodzi a kół nie ma:shock3:

gdy zajrzał do auta.....tapicerkę też miał zjedzoną..... przez psa....tak się rzucał bidny nie mogąc wyjść z auta....:polew:

więc chyba lepiej zapłacić drożej AC...które i tak wyjdzie taniej.....

a co do systemów to chyba tylko homologowane biorą pod uwagę? czy własne pomysły również?

Opublikowano
szczególnie nie powinien siedzieć w środku!!!.....

pamiętam jak w latach 90tych ktoś wqriał się na ciągłe okradanie mu auta i ostawił na noc owczarka w aucie......rano przychodzi a kół nie ma:shock3:

gdy zajrzał do auta.....tapicerkę też miał zjedzoną..... przez psa....tak się rzucał bidny nie mogąc wyjść z auta....:polew:

więc chyba lepiej zapłacić drożej AC...które i tak wyjdzie taniej.....

a co do systemów to chyba tylko homologowane biorą pod uwagę? czy własne pomysły również?

Zostawić psa w aucie by było nieporozumieniem.

A systemy zabezpieczające to raczej tylko homologowane, nawet jeśli ktoś wymyśli coś wspaniałego, ale niezostanie to przetestowane, opatentowane, zatwierdzone przez organy do tego upoważnione - nie ma szans na zniżkę AC

Opublikowano
  • Autor

dzięki za odpowiedzi,

pooglądałem auto i nie ma tego przełącznika alarmu w drzwiach o których piszecie, ale przeglądałem wyposażenie auta z numeru VIN i pisze że jest immobilaizer. Czyli wychodzi na to że mam tylko jedną ochronę antykradzieżową w aucie - kurde będę miał problem z zawarciem AC kradzieżowego.

Opublikowano

To załóż sobie coś dodatkowo,np. kontroler dostępu KD-2006.Mówią,że jak stać na konia,to i na uzdę tyż.Pozdrawiam.

Opublikowano

dokładnie...w skali roku i tak się wróci zakup, bo jeśli ubezpieczysz będziesz miał spokojniejsze noce.

montuj alarm i nie płacz nad ceną....

Opublikowano

Fajne sa alarmy fitmy Dest z dodatkowa karta anty napadową ,kiedys taki mialem w a3 i bylem zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.