Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)


DaDiva

Rekomendowane odpowiedzi

błotnik za***isty, audi też. Nie maluj dokladek w kolor, bo po raz ze nie dobierzesz odpowiedniego juz, a po 2 slabo to wyglada w B5 :D

za***iście Ci wyszlo to auto, pozdrowionka

pomalowane dokładki źle wyglądają? w jasnym kolorze robia własnie robote:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry motyw z błotnikiem, ciekawe jak by wyglądała z maską rost:kox:

Kolor felg fajnie podpasował do białej budy.

wlasnie mysle czy nie kupic taniej zajechanej maski do b5 i zrobic rosta z niej. ale swoja tez bym chcial miec zastepcza w razie cos.

i znowu to samo :D i znowo nie wiem co mam robic :) chodzi glownie o to ze dokladki w kolorze optycznie obniza ten samochod a o to chodzi ;p bo jest koza, a juz nizej nie idzie bo z domu wyjechac nie moge ;p

a co do koloru to tak czy tak bedzie malowany zderzak i maska i tylny zderzak tez. w slabym stanie te elementy juz sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko profanacja tu autko fajne a takim motywem zjebane:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak błotnik miał do zmiany to czemu nie spróbowac, mi sie podoba, ale takiego to nie zrobisz:banan:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki maluj i dużo się nad tym nie zastanawiaj, jak będzie malowany zderzak to go zrób na gładko i zaspawaj "rowek" między zderzakiem a dokładką jak z przodu tak i z tyłu:wink:

Jak się trafi maska bez szpachli za śmieszną kasę to warto by było spróbować, zawsze to coś innego i ciągle bardzo rzadki widok na ulicy:naughty:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

hahaha Kowi87, jakieś tam ziarenko rata zasiał robiąc tak błotnik, jak wpadnie maska to dalej już jakoś poleci..:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie od razu skojarzył mi się ten filmik :D ale furka konkret zawsze mi się białe podobały :) zostaw ten błotnik. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde powiem szczerze ze spodobala mi sie ta maska mega. no ale narazie kupilem licznik z fisem i zderzak lift wiec troche musze poczekac z nastepnymi modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to spoko w takim razie ;p ja sie nie odwaze tak zrobic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ty jeszcze tutaj robisz Bartosz :) no beda, beda w kolor. pozostaje kwestia progów jak to pomalowac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dobry i oryginalny :naughty::kox:

Przynajmniej robisz coś po swojemu i z pomysłem:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...