Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek


elpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

widzisz ja mam 17 7cali BBS do pchnięcia bo kupiłem 18, mogłem Ci to jedną paczką wysłać:)

audi3.jpg

<br /><br />

PS widze że dużo ludzi się z gofra przesiadło, ja tez kiedyś miałem mk3 20jahre, fajny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jednak czegos bardziej w niemieckim stylu, a jaki tam masz profil opony i jakiej szerokosci sa te felgi?

a moj golf wygladał tak:

dsc0273uo.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fisa, to jestem zielony, czy wystarczy ze kupie licznik na allegro z fisem od takiego samego silnika z podobnego roku? bo nie ogarniam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrócie to musisz mieć licznik i manetkę do sterowania. Ale warto fis był moim pierwszym modem i moim priorytetem, a też byłem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrócie to musisz mieć licznik i manetkę do sterowania. Ale warto fis był moim pierwszym modem i moim priorytetem, a też byłem zielony

:siema: sorki ze sie w dyskusje wdaje ale nie zapomni ze najwieksza magia jest ogarnac ten temat vagiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężki temat? Trzeba jakieś dodatkowe czujniki i wiązki kłaść?

zalezy jak dla kogo ja bym sie sam tego nie podial bo gula jestem :grin: czujniki nie potzrebne, jak bys kupil od przedlifta to wszystko chodzi P&P ale jak od polifta to z tego co pamietam to trzeba kostki rzezbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz licznik z przedlifta, z takimi samymi kostkami jak masz w oryginale i tylko przekładasz licznik-ja tak zrobiłem na początku, później jak miałem chęci co jakiś czas dodawałem sygnały do fisa a teraz mam ful, ale warto, zainwestuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cały temat"efekt wymiany licznika na fis" masz 150stron czytania, nie będziemy Ci tu robić bałaganu

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

audi7.jpg

<br /><br />

To jeszcze przed zmianą tunelu na 2din, no bez modzenia się nie obędzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny avant? to kojarzę:D

dzieki,

dzis audi przeszlo mala korekte lakieru. to moja pierwsza korekta maszynowa, ale mysle ze wyszlo dobrze. jutro za dnia jakies fotki pokaze. dzis skonczylem juz po ciemku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...