Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A uwiez ze przeczytalem caly watek ale po tylu stronach troche sie miesza :no:

Dzieki za odpowiedz :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja również jestem zainteresowany kupnem :cool1:

Pisałem do Rafała jakie miałby ceny kompletu stabilizatorów ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak miałbyś jakieś dobre ceny to pisz również chętnie bym łyknął taki komplecik przód+tył :decayed:

Opublikowano

Ja również jestem zainteresowany kupnem :cool1:

Pisałem do Rafała jakie miałby ceny kompletu stabilizatorów ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak miałbyś jakieś dobre ceny to pisz również chętnie bym łyknął taki komplecik przód+tył :decayed:

Też pisałem ale kumpel sprawdza mi jeszcze ceny w ASO po rabacie :wink4:

Opublikowano

Ja również jestem zainteresowany kupnem :cool1:

Pisałem do Rafała jakie miałby ceny kompletu stabilizatorów ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak miałbyś jakieś dobre ceny to pisz również chętnie bym łyknął taki komplecik przód+tył :decayed:

Też pisałem ale kumpel sprawdza mi jeszcze ceny w ASO po rabacie :wink4:

daj info jak byś coś wiedził

Opublikowano

Ja również jestem zainteresowany kupnem :cool1:

Pisałem do Rafała jakie miałby ceny kompletu stabilizatorów ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak miałbyś jakieś dobre ceny to pisz również chętnie bym łyknął taki komplecik przód+tył :decayed:

Też pisałem ale kumpel sprawdza mi jeszcze ceny w ASO po rabacie :wink4:

daj info jak byś coś wiedził

Ja nadal jestem chętny jakby co ;)

Opublikowano

Jak Rafał-L odpisze mi to to dam info z ceną

Opublikowano

Jak Rafał-L odpisze mi to to dam info z ceną

Czekam na naprawe katalogu cen, bo cos sie spieprzylo, dam znac jak tylko sie uruchomi

Opublikowano

Jak Rafał-L odpisze mi to to dam info z ceną

Czekam na naprawe katalogu cen, bo cos sie spieprzylo, dam znac jak tylko sie uruchomi

oki. jak coś to pisz :naughty:

Opublikowano

Jak Rafał-L odpisze mi to to dam info z ceną

Czekam na naprawe katalogu cen, bo cos sie spieprzylo, dam znac jak tylko sie uruchomi

oki. jak coś to pisz :naughty:

A wiec Stabilizator przód moge dać za 400zl jezeli chodzi o tył 272zl;)

Opublikowano

Jak Rafał-L odpisze mi to to dam info z ceną

Czekam na naprawe katalogu cen, bo cos sie spieprzylo, dam znac jak tylko sie uruchomi

oki. jak coś to pisz :naughty:

A wiec Stabilizator przód moge dać za 400zl jezeli chodzi o tył 272zl;)

Wezmę tył z obejmami gumami i śrubami :)

Opublikowano

Ja jestem po wymianie na stabilizatory KW - tył 22mm, przód 32mm średnicy.. Ogólnie auto prowadzi się duuuużo lepiej - jest stabilniejsze i czuć, że ma się lepsze panowanie na autem.. Niestety stało się to czego się bałem - zwiększyła się bardzo podsterowność :confused4:

Chyba trzeba będzie przedni wywalić i zostać tylko na tylnym KW..

Opublikowano

Ja jestem po wymianie na stabilizatory KW - tył 22mm, przód 32mm średnicy.. Ogólnie auto prowadzi się duuuużo lepiej - jest stabilniejsze i czuć, że ma się lepsze panowanie na autem.. Niestety stało się to czego się bałem - zwiększyła się bardzo podsterowność :confused4:

Chyba trzeba będzie przedni wywalić i zostać tylko na tylnym KW..

Jaką grubość miał przód przed wymianą na KW?

Opublikowano

Taką samą.. Jednak różnica w wadze jednego a drugiego jest kolosalna..

Opublikowano

A ja proponuję zapoznać się z tematem zanim ktoś ma zamiar kupić stabilizatory :cool1:

http://www.opony.com.pl/artykul/jak-korygowac-podsterownosc-i-nadsterownosc/?id=962

ale ja jestem tego świadom :wink4: zastanawiało mnie tylko jak bardzo zwiększy się podsterowność.. :naughty:

zresztą nie wiem po co dajesz mi tego linka - sam napisałem, że to wina przedniego i pewnie wyleci :wink4:

chociaż z drugiej strony może się komuś innemu link przyda :wink4:

Opublikowano

czyli najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku będzie założenie tylko tylnego stabilizatora aby auto dobrze się prowadziło... :mysli:

Opublikowano

czyli najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku będzie założenie tylko tylnego stabilizatora aby auto dobrze się prowadziło... :mysli:

Niekoniecznie. Kolega Bajk zakładał u siebie stabilizator KW który jest cięższy od tego o którym mowa w tym wątku.

Opublikowano

A ja proponuję zapoznać się z tematem zanim ktoś ma zamiar kupić stabilizatory :cool1:

http://www.opony.com.pl/artykul/jak-korygowac-podsterownosc-i-nadsterownosc/?id=962

ale ja jestem tego świadom :wink4: zastanawiało mnie tylko jak bardzo zwiększy się podsterowność.. :naughty:

zresztą nie wiem po co dajesz mi tego linka - sam napisałem, że to wina przedniego i pewnie wyleci :wink4:

chociaż z drugiej strony może się komuś innemu link przyda :wink4:

bajk link dałem żeby inni wiedzieli czym skutkuje zmiana stabilizatora, natomiast Ty pomykasz po torze to masz o tym pojęcie :wink4:

Opublikowano

bajk a w jakiej cenie tylny kw?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.