Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak drugiego zaworu. Nie działa po napełnieniu


makowski85

Rekomendowane odpowiedzi

W autach z poczatku produkcji był tylko jeden zawór napełniania ten w chłodnicy podbny układ był m.in w Audi 80 gdzie był zawór napełniania w chłodnicy. Dopiero później po 97 roku wprowadzono dwa zawory na podszybiu wys. i niskiego cisnienia

moja jest z 96 i mam dwa zaworki, twoja teoria nie do konca jest prawdziwa, przykro mi. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie teoria tylko fakt moze masz juz modelowo 97 i dlatego masz dwa zawory na przewodzie na podszybiu

w sumie moze masz racje, mialem kilka rzeczy w samochodzie ktore odbiegaly od standardu rocznika 96. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś da zdjęcie tej przejściówki, mam taki sam problem jak wy z klima, jeśli wiecie gdzie można dostać taka przejściówke to napiszcie Mi no i jak ona wygląda. Przeczytałem to wszystko i w końcu nie wiem gdzie nabić tą klime czy na chłodnicy czy na podszybiu po przez czujnik? Może ktoś ze Szczecina lub okolic to bym chętnie kupił taka przejściówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.1 04.3 05.3 07.1 11.5 13.6 13.7 18.3 29.4

02.1 (G86) czujnik temperatury wewnętrznej, w podsufitce, ciągła przerwa, *02.1 (zobacz poniżej)

04.3 Czujnik temperatury w kanale świeżego powietrza, czasem przerwa

05.3 Czujnik temperatury zewnętrznej (otoczenia), przód, czasem przerwa

07.1 (G109) Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, ciągła przerwa, *07.1 (zobacz poniżej)

11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, *11.5 (zobacz poniżej)

13.6 Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, uszkodzenie

13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

29.4 Detekcja poślizgu pasa "hard", sporadycznie

*02.1 Domyślna wartość cyfrowa 128 jest ustawiana jeżeli czujnik jest uszkodzony

*07.1 Zaprogramowana właściwa wartość = 0

*11.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem problem z kontem-nie mogłem odbierać wiadomości a ktoś pytał o rurke do klimy (ten kawałek z zaworem do nabijania co siedzi w podszybiu A4 B5) jeśli jeszcze potrzebuje to niech się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja chciałbym kupić rurke moj numer gg to 4568503 lub komorka 668361436, napsiz Mi sms to zadzownie i dogadamy sie co do ceny za ta rurke, wyslesz za pobraniem i każdy będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...