Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ramiona wycieraczek do b6


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pacjent to Audi A4 B6 avant 1.9TDI 2003r. Przekopalem forum i niestety nie znlazlem odp na moje pytanie, otoz moje wycieraczki maj nr ser. 8E1955407A, niestety wszystkie ramiona z allegro, ktore są dedykowane do b6 oraz b7 w tym roczniku nie pasuja niestety ( są takie charakterystycznie wygiete przy srubie mocujacej) moje sa praktycznie proste. Pytanie brzmi czy jakies inne ramiona beda pasowaly do mojego samochodu pod piora aero.

Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zamontować pióra Aero musisz wymienić całe ramiona wycieraczek, koszt 240 zł, ale szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wiem ,i tutaj niestety pojawia sie problem bowszystkie ramiona ktore znajduje czy to na allegro czy na forum okazujes sie ze pochodza od wersji b7 badz b6 z 2004 a to niestety nie pasuje do mojej audi. i dlatego jest problem i pytanie czy ktos rowniez mial takieramiona jak moje i zmienial je na plaskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał czy to b6 czy b7 nie ma znaczenia ,wszystkie wycieraczki są takie same i muszą pasować nie bardzo wiem gdzie ty widzisz różnice ,wrzuć jakąś fotkę ,różnica polega na tym że są zwykłe i aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 b7 nie ma różnicy i podejdzie,kolego podjedz do aso coś koło 260zł kosztuje komplet ramiona,pióra,zaślepki na śruby

wymieniaj bo warto polecam

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

ORYGINALNE WYCIERACZKI + RAMIONA AERO AUDI A4 B6 (2625106433) - motoAllegro

takie zamontowałem w zeszłym roku i są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wlasnie dzwonilem wielokrotnie do sprzedawcow z allegro i jak slyszeli ze to a4 avant z pierwszej polowy 2003r to slyszalem ze przykro mi ale nie podejda bo dopoero w drogiej polowoe 2003r montowali juz nowszy typ tych ramion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wlasnie dzwonilem wielokrotnie do sprzedawcow z allegro i jak slyszeli ze to a4 avant z pierwszej polowy 2003r to slyszalem ze przykro mi ale nie podejda bo dopoero w drogiej polowoe 2003r montowali juz nowszy typ tych ramion

napewno ci podejdą bez żadnych problemów

sprzedawcy może chodziło o pióra bo do starych ramion w b6 nie zamontujesz piór aero, tylko zwykłe i tylko bosch bo było nietypowe mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha akurat guzik prawda. Pióra dedykowane do starych ramion w B6 (czyli nie aero) były produkowane przez Valeo wycieraczki o oznaczeniu VM211. Bosch, słyszałem że jakiś pasujący istnieje ale na oczy nigdy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ramiona pod aero na pewno podejdą sam ostatnio takie zamontowałem u siebie i są o niebo lepsze niż te zwykłe Boscha.

Warto zainwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy da sie zamontować ramiona aero do b5 2000r. . chodzi mi o to czy wielokliny są takie same

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim wypadku bardzo dziękuje za odpowiedzi. Zamówiłem już zestawik, jak przyjdzie montuje i podziele sie wrazeniami

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha akurat guzik prawda. Pióra dedykowane do starych ramion w B6 (czyli nie aero) były produkowane przez Valeo wycieraczki o oznaczeniu VM211. Bosch, słyszałem że jakiś pasujący istnieje ale na oczy nigdy nie widziałem.

Mialem wlasnie piora bosch do starych ramion wiec sa rowniez tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...