Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

świetnie ten r-line wygląda, ojciec ma identycznego paska ale na takie rezanie nie mogę go namówić :grin:

Opublikowano
  • Autor
no niestety, nasze hobby jest... cholernie drogie :facepalm: ale dobrze, że chociaż daje to fun! :kox: muszę Cię kiedyś Bartku odwiedzić, chętnie bym zobaczył oba auta

Daj mi skończyć projekt Jędrek i zapraszam :grin:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

świetnie ten r-line wygląda, ojciec ma identycznego paska ale na takie rezanie nie mogę go namówić :grin:

Jeszcze nie ma frontu a poprosiłem teścia aby wyjechał na ulicę - progi naprawdę robią robotę :naughty: Teraz też będę miał problem z namówieniem rodzinki... na obniżenie o -15mm :wink:

Opublikowano

Obniżaj , niezauważą ...:wink:

Opublikowano
  • Autor
Obniżaj , niezauważą ...:wink:

Ale poczują :grin:

Opublikowano

Powiesz ze wcześniej było zbyt małe ciśnienie w kołach i musiałeś dopompowac i przez to jest twardziej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Koniec... :thumbup:

Before...

stockfront.JPG

...R line + PDC + przeciwmgielne :decayed:

rlinefront.JPG

Opublikowano

ulala :) dzisiaj widzę owocny dzień

Opublikowano
  • Autor
ulala :) dzisiaj widzę owocny dzień

Bałdzo... Idę się zdrzemnąć - o 6 rano wstaję kleić spojler klapy bagażnika :decayed:

Opublikowano

Prawie jak S-line:naughty::grin::grin::grin: Profi robota Bartek:slina::slina::slina::wink:

Opublikowano
  • Autor
Prawie jak S-line:naughty::grin::grin::grin: Profi robota Bartek:slina::slina::slina::wink:

Dzięki Włodek - muszę przyznać, "nahapałem" się dziś :whistling:

Opublikowano

No Ty to jesteś wariat:decayed: ale dzięki takim ludziom forum żyje więc szacun i dużo wytrwałości w tym co robisz:wink:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Idź już spać ja po czuwam za Ciebie :grin::grin::hi:

Opublikowano
  • Autor
No Ty to jesteś wariat:decayed: ale dzięki takim ludziom forum żyje więc szacun i dużo wytrwałości w tym co robisz:wink:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Idź już spać ja po czuwam za Ciebie :grin::grin::hi:

Dobrze Włodek - tylko zgaś światło (pokazywałem Ci jaki dostaliśmy rachunek... :polew:).

Opublikowano

Ja mam baterie słoneczne:polew: pozdro :wink:

Opublikowano

jedziesz z koksem mistrzu :naughty: ładnie to wygląda

Opublikowano

ale brudas, trzeba auto odstawić do Vario Customs na kompleksowe odświeżanie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
ale brudas, trzeba auto odstawić do Vario Customs na kompleksowe odświeżanie :whistling:

Bartku - nie rozdwoję się :grin:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Spojler już schnie :grin:

spojlerrline.JPG

Opublikowano

Bartek jest super!!

Opublikowano

Bartek jak ty tam za granica wytrzymałes bez modzenia ?

Opublikowano
  • Autor
Bartek jest super!!

Dzięki Artur - Ty też widzę ostatnio się nie nudzisz :decayed:

Bartek jak ty tam za granica wytrzymałes bez modzenia ?

Jak się tak na furki napatrzysz dziadku - to człowiek się rwał do roboty :decayed: Kilka przykładów gdy chciało mi się wyciągać kalkulator... Takie zestawienia - za każdym razem inne - widywałem każdego dnia :wink:

2013-03-22-075.jpg

2013-04-17-081.jpg

2013-05-18-102.jpg

2013-05-22-103.jpg

2013-05-07-090.jpg

Opublikowano

Ja tak miałem jak byłem u was pod Poznaniem na Porsche World Roadshow i widziałem ile ludzie kasy mają i na co ich stać :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.