Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Myślę ,że dam rade :) Ferio było by ok... :]

zjemy coś :D albo pogadamy coś :P ktoś aparat niech weźmie to foto pstrykniemy :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

16:30 będe na Ferio gdzies w okolicach Mcdonalda?

Opublikowano

Ja prosto z roboty lecę będę głooodny :D

Opublikowano
  • Autor
16:30 będe na Ferio gdzies w okolicach Mcdonalda?

no myślimy że dojedziemy w 30 minut jakoś :D

Opublikowano

Spoko :)

Opublikowano
Myślę ,że dam rade :) Ferio było by ok... :]

wpadaj wpadaj ! :)

Opublikowano
  • Autor

Norbert slo i ja lecimy razem i spotykamy się na ferio :D

Opublikowano
5l32P.jpg
Opublikowano

I Ja coś od siebie zarzucę ;) myślę żę spocik zapadnie na długo i sławne 2.7BiT też :D he

Jako 1sza moja :)

img20121013173238.th.jpg

img20121013173248.th.jpg

img20121013173221.th.jpg

Opublikowano

Zlocik udany, oby więcej takich.

PS. Jeżeli czyta to jakiś moderator, prosimy o podwieszenie naszego tematu, żeby łatwiej było do nas trafić :)

Opublikowano

Dokładnie, odrzutowiec 2.7 BiT położył system :decayed:

Udany spot, do następnego :wink:

Opublikowano

20121013173243.th.jpg

20121013173206.th.jpg

20121013173352.th.jpg

20121013173229.th.jpg

Fajnie ,że BiT Wam się spodobał :) Po dzisiejszej jeździe w 4os jestem pewien ,że kolejny obowiązkowy mod to... HEBLE :)

Możę jest ktoś chętny na moje 312 mm ? :)

Opublikowano

Dopiero teraz zobaczyłem ten temat... :facepalm:

Może w przyszłości się do was dołączę jak będziecie znów coś organizować :wink:

Ghost1717: możesz napisać coś więcej o swojej furce, tzn. silniku, mocy itp?? :decayed: Swap u Nosba?

Opublikowano
Dopiero teraz zobaczyłem ten temat... :facepalm:

Może w przyszłości się do was dołączę jak będziecie znów coś organizować :wink:

Ghost1717: możesz napisać coś więcej o swojej furce, tzn. silniku, mocy itp?? :decayed: Swap u Nosba?

Zapraszamy na kolejnego spota jak ktoś rzuci jakiś dogodny termin dla wszystkich to czemu nie ? :)

Tak swap w NOSB Performance ... Trwało to około 5 tygodni

Co do mojej A4 to .... było to kiedyś 3.0 ASN Tiptronic 2002 rocznik

Aktualnie wszczepiony 2.7BiT AGB z Audi S4 + manual 6 biegowy z 2.5TDI

zrobiony chip sporteca

wkładka K&N

dodatkowa chłodnica oleju

brak katalizatorów

Skrzynia biegów z TDI o dużo wytrzymalszych trybach link http://www.pasun.ee/audi/kast/P4040064.JPG

Auto wymaga jeszcze paru delikatnych poprawek ( wymiana półosi , uzupełnienie płynów i wymiana dekoru od biegów )

ale w przyszłym tygodniu się za nią wezme :]

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

p1050656z.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Widzę że temat się kręci :D nastepnego spota zrobimy coś większego Panowie prawda? :D znikający punkt 2.7bit :D

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Zapraszam na fejsa jak coś :)Arkadiusz Ruszkowski | Facebook

Opublikowano

dzięki wielkie za miłe spotkanie :)

Opublikowano
  • Autor
dzięki wielkie za miłe spotkanie :)

slo widać nocny haker :D

Opublikowano

Hehe :D Arku posłałem Ci zapro na fejsie.

To kiedy następny zlot ? :D Może będzie nas coraz więcej:a4fan:

Opublikowano

kurde szkoda, że nie wpadłem

Opublikowano

spoko, będzie następny zlot :D Dopiero się rozkręcamy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.