Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slyszeliscie moze kiedys o takim czyms jak pompa powietrza wtornego??i 2 sprawa czy wiecie jak wlaczyc wskaznik przelaczania biegow??podobno ta informacja wyswietla sie na wyswietlaczu na srodku zegarow

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz automat? Ze chcesz biegi?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zwykla skrzynia.ale na zwyklej skrzyni tez moze pokazywac jaki bieg jest wlaczony

Opublikowano
zwykla skrzynia.ale na zwyklej skrzyni tez moze pokazywac jaki bieg jest wlaczony

w życiu o takim czymś nie słyszałem i na 99% jest to niemożliwe

pompa wtórnego powietrza jest do podgrzewania katalizatora zanim nabierze odpowiedniej temperatury

Opublikowano

Siemanko. Chętnie odwiedzę Was na jakimś spocie. Daleko nie mam bo z Turku jestem więc zawitam :)

Opublikowano

To kiedy Pany ten spot?

Sent from Lumia 920

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

:hi:

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Passat b6 to co innnego, nje mial skrzynu jakiejs dsg? To ilu nas z turku?:)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Opublikowano
  • Autor
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Opublikowano

Godz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Godz :naughty:

myśle że tak jak zawsze około 16

Opublikowano

Ok to lsite moża puścić :D

1 Arkadiush

2 Michua4185V

Opublikowano
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

Opublikowano
  • Autor
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

zapraszam :hi:jakbyś jechał daj cynka to wyjade i razem pojedziemy. Może Slo pojedzie swoim szalonezem:kox:

Opublikowano
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

zapraszam :hi:jakbyś jechał daj cynka to wyjade i razem pojedziemy. Może Slo pojedzie swoim szalonezem:kox:

Fine.
Opublikowano
  • Autor
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

zapraszam :hi:jakbyś jechał daj cynka to wyjade i razem pojedziemy. Może Slo pojedzie swoim szalonezem:kox:

Fine.

Passatem jedziesz a nie audi?

Opublikowano
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

zapraszam :hi:jakbyś jechał daj cynka to wyjade i razem pojedziemy. Może Slo pojedzie swoim szalonezem:kox:

Fine.

Passatem jedziesz a nie audi?

Możesz sobie wybrać :grin:
Opublikowano

nie możecie jechać ze mną bo mnie nie dogonicie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
To gdzie się spotykacie i kiedy ?

Chcemy Konin w niedziele a chcesz zawitać ?:hi:

Mam wolne w niedzielę - może Passat już będzie poskładany.

zapraszam :hi:jakbyś jechał daj cynka to wyjade i razem pojedziemy. Może Slo pojedzie swoim szalonezem:kox:

Fine.

Passatem jedziesz a nie audi?

Możesz sobie wybrać :grin:

pożycz peugeota:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.