Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bartek ja mam V6 więc jest też troche Cięższe i siedzi niżej tutaj masz foto jak siedzi na tyle. :whistling:

18 no fakt są ale robią robote na tym aucie więc za jakiś czas może w sierpniu lub lipcu w ruch pójdzie papier wodny i pasta polerska i polerka wżer i głębokich rys są do odratowania a kolor zostanie bo pasuje teraz do auta.

http://s17.postimg.org/vyjerqzob/19062014_023.jpg

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:50 ----------

PS: Darek o jakie zdjęcia wam chodzi bo ja już nie łapię ? Przecież w spoilerach większość zdjęć jest.

Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp.

A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami :hi:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Bartek ja mam V6 więc jest też troche Cięższe i siedzi niżej tutaj masz foto jak siedzi na tyle. :whistling:

18 no fakt są ale robią robote na tym aucie więc za jakiś czas może w sierpniu lub lipcu w ruch pójdzie papier wodny i pasta polerska i polerka wżer i głębokich rys są do odratowania a kolor zostanie bo pasuje teraz do auta.

http://s17.postimg.org/vyjerqzob/19062014_023.jpg

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:50 ----------

PS: Darek o jakie zdjęcia wam chodzi bo ja już nie łapię ? Przecież w spoilerach większość zdjęć jest.

Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp.

A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami :hi:

Tapnięte z iphona

Daruś to bierzesz sprzęciora czy nie :decayed: bo jak nie to wypycham go na internety

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Bartek ja mam V6 więc jest też troche Cięższe i siedzi niżej tutaj masz foto jak siedzi na tyle. :whistling:

18 no fakt są ale robią robote na tym aucie więc za jakiś czas może w sierpniu lub lipcu w ruch pójdzie papier wodny i pasta polerska i polerka wżer i głębokich rys są do odratowania a kolor zostanie bo pasuje teraz do auta.

http://s17.postimg.org/vyjerqzob/19062014_023.jpg

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:50 ----------

PS: Darek o jakie zdjęcia wam chodzi bo ja już nie łapię ? Przecież w spoilerach większość zdjęć jest.

Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp.

A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami :hi:

Tapnięte z iphona

Okej tak zrobię. Dzisiaj koło 2 w nocy wyjechałem z domu i po 300 m stali panowie policjanci. Niby na początku wszystko okej przejechałem z 200 m a oni za mną dogonili mnie i bombki.. Ale szyby przeszły próbę chociaż opuściłem je do połowy dla spokoju żeby nie kusić losu. W dzień 15 % jest dość jasne co do tyłu więc mam nadzieję,że będzie okej z tym.

Opublikowano
No to wam powiem że ją to mam lajcik: ) benzyny na trasie około 8.5 l na 100 km w cztery osoby do 100km na godzinę a gazu cykl mieszany za 50 zł około 250 km do 300 km zależy jaką stacja a na te czysy to plusik :)

To w moim APU na trasie przy spokojnej jeździe (trasa Kleczew-Poznań) zszedłem poniżej 8l (7,8l z tego co pamiętam) :decayed:. Ta sama trasa przy ciskaniu 8,2l - stwierdziłem więc że szkoda oszczędzać i lepiej mieć przyjemność z jazdy :grin: Miasto to już niestety całkiem inna bajka.

Opublikowano
Bartek ja mam V6 więc jest też troche Cięższe i siedzi niżej tutaj masz foto jak siedzi na tyle. :whistling:

18 no fakt są ale robią robote na tym aucie więc za jakiś czas może w sierpniu lub lipcu w ruch pójdzie papier wodny i pasta polerska i polerka wżer i głębokich rys są do odratowania a kolor zostanie bo pasuje teraz do auta.

http://s17.postimg.org/vyjerqzob/19062014_023.jpg

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:50 ----------

PS: Darek o jakie zdjęcia wam chodzi bo ja już nie łapię ? Przecież w spoilerach większość zdjęć jest.

Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp.

A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami :hi:

Tapnięte z iphona

Okej tak zrobię. Dzisiaj koło 2 w nocy wyjechałem z domu i po 300 m stali panowie policjanci. Niby na początku wszystko okej przejechałem z 200 m a oni za mną dogonili mnie i bombki.. Ale szyby przeszły próbę chociaż opuściłem je do połowy dla spokoju żeby nie kusić losu. W dzień 15 % jest dość jasne co do tyłu więc mam nadzieję,że będzie okej z tym.

Wziąłbym tylko z kasy sie wypłukalem na ten miesiąc. Kupiłem gwint ( jedzie do mnie), licznik Fis sie trafił, wodka na wesele, i paredupereli :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Darek którego ty masz to wesele bo trzeba coś wymyślić i ustalić za niedługo tą twoją eskortę. :whistling:

Swoją drogą masz immo poza licznikiem czy w liczniku? Bo jeśli ty masz poza to ja jeszcze pewnie też.

Opublikowano

Immo poza licznikiem :)

No trzeba sie spotkać i obgadać bo 27 września 14.30 musi byc przednio :kox:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:kawa::bry:
Opublikowano

:hi:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
:hi::read:
Opublikowano

Pany nie ma ktoś na zbyciu redukcji wieloklinu ;)

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 21:06 ----------

:hi:

Opublikowano

Hi all

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi: Powitać panowie
Opublikowano
Hi all

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Któż to się odezwał po długiej przerwie. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.