Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) w końcu trzeba było

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hellou

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć wszystkim jakiś spocik na weekendzik ? Może wybierzemy się teraz bardziej w Turkowskie strony bądź kolskie ? Może uniejów ?? Większy spocik za 2 tygodnie 5 lub 6 w niedzielę ile osób było by chętnych itd. Bo jeśli standardowo 3-5 to nie ma sensu. :decayed:

Opublikowano

W ten weekend na wesele jade, jeszcze proszą żebym parę młodą do slubu wiózł także może następny weekend?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W ten weekend na wesele jade, jeszcze proszą żebym parę młodą do slubu wiózł także może następny weekend?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Hehe, ja też na weselicho się wybieram.

Opublikowano

Ale nie w ten tylko weekend 5-6 lipca w Uniejowie Np.

Opublikowano

Chyba grzyb Cię szczypie ze 100 km będe jechał :doh::doh:

Opublikowano

Bo ty jesteś bygus cholerny i tyle Ci powiem ! :D Ja bym pojechał to ty też byś mógł :D

Opublikowano

Masz bliżej :hi:

Opublikowano
:hi: ja juz z Berlina :D jutro jeszcze ostateczna wycena od zleceniodawcy i jak bedzie pasowac to do rajchu ;p
Opublikowano

To przy czym ty robisz Panie :whistling:

Opublikowano

A Panie budowlanka :D

Opublikowano

Mi się tam nie spieszy, skończę remont i do austri w alpy jade. Wqrwil mnie szwab i zwolnilem sie po 5 latach, w austrii lepsze zarobki i widoki

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Ale wielki plus ze blisko jest do berlina

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No niestety w dzisiejszych czasach tak to już jest.:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Powitać Panowie gdzie najlepiej poprowadzić kabel do wzmacniacza w a4 b5 to znaczy przebić się przez ścianę

Opublikowano

Przez ecu i bokiem pod listwa boczna tylko trzeba uważać by nie połamać i do tylu po kanapę :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Dokładnie tak jak Darek mowi najlepiej przez ecu

Opublikowano

Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpg10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpg10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.