Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

http://s27.postimg.org/6c2nrtku7/10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpghttp://s8.postimg.org/mfg8sebvl/10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpghttp://s30.postimg.org/s8otpmknh/10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

Zacznijmy od wycia jak masz inne opony z tyłu to wrzuc je na przod jak to nie pomoze to moga byc pierwsze objawy łozysk co mi sie wydaje mało prawdopodobne ew.w skrzyni a co ganiecia auta to jak ci immo nie miga to moze byc czujnik połorzenia wału ale do pewnosci zapnij VAG-A zobaczysz co pokarze:wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LoZyska nie ustępują, ma wyzabkowane opony :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

To mówicie że okolice komputera tak ale czy osłony na nogi trzeba zdjąć? i plastiki odkrecic tak? Jutro dostanę kable więc czeka mnie trochę pracy: )

Opublikowano
Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

http://s27.postimg.org/6c2nrtku7/10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpghttp://s8.postimg.org/mfg8sebvl/10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpghttp://s30.postimg.org/s8otpmknh/10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

ładnie się prezentuje na tych felach

Opublikowano
Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

http://s27.postimg.org/6c2nrtku7/10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpghttp://s8.postimg.org/mfg8sebvl/10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpghttp://s30.postimg.org/s8otpmknh/10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

ładnie się prezentuje na tych felach

Ładna seria :naughty:

Opublikowano
mysu3utu.jpg Ją dziś dostałem kurierem kable i dziś po pracy biorę się za podlaczanie wszystkie wskazówki dotyczące podłączenia lub uwagi mile widziane :Dzytesequ.jpg
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/06/27/mysu3utu.jpg Ją dziś dostałem kurierem kable i dziś po pracy biorę się za podlaczanie wszystkie wskazówki dotyczące podłączenia lub uwagi mile widziane :Dhttp://img.tapatalk.com/d/14/06/27/zytesequ.jpg

:hi: Troche bidne te kabelki ja cincze ciaglem srodkiem kolo galki od biegów bo dosc grubawy mam i pod wykladzina z tyłu a plus tak jak darek pisał wczesniej:wink:

Opublikowano
Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

http://s27.postimg.org/6c2nrtku7/10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpghttp://s8.postimg.org/mfg8sebvl/10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpghttp://s30.postimg.org/s8otpmknh/10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

ładnie się prezentuje na tych felach

Ładna seria :naughty:

Spokojnie powoli będzie przód ogarniany tylko teraz zajmę się tymi oponami i czujnikiem i szukam lamp.. Przy okazji szykuje się rozrząd i olej.. A co do wycia Darek może i masz rację na przodzie opony są mega wyząbkowane i na rancie wytarte.. Więc być może to jest przyczyną tego wszystkiego a efekt mega wkurzający jak wyje ... Ale ustępuje.. łożyska to nie są na 100 % bo potwierdził mi to kumpel mechanik który ze mną jechał. :wink:

Opublikowano

No bo to jak pisałem łożyska sa cały czas i by nie ustępowały :)

A te kable to takie lekko biedne nie wrzucaj tam nic powyżej 300rms.

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Darku jak tam temat gwintu:wink:

Opublikowano

Panowie będzie wzmacniacz caliber i skrzynia też tej firmy wzmacniacz ma 700 wat myślę że wystarczą skrzynia ma chyba 600 szału nie robi ale może z czasem coś się kupi jutro dam fotki plus zrobiłem tak jak darek pisał tam nawet był taki cycek.:) i tam go delikatnie odciołem go i jest ok myślę że będę zadowolony :) ale za kable dałem 27 zł to też super efektu się nie spodziewam pytanie moje teraz bezpiecznik dałem do bagażnika dobrze czy złe rozwiązanie?

Opublikowano

kumpel miał w bagu i nic sie nie działo a ja mam pod maska

Opublikowano

Z tym 600w i 700w to bym uważał bo ja mam i sobie cos ok 225w RMS i myśle ze lepiej zagra :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Ja mam przy wzmacniaczu a za kable dałem 150 zeby to miało rece i nogi :wink:

Opublikowano
Darku jak tam temat gwintu:wink:

a temat gwintu narazie chyba utknął bo przyjechał do mnie gnój..

a sprzedawca nie chce problemu rozwiązać.

Przód niby ok, ale patrze lekko podgięte mocowanie dolne amortyzatora :shock3:

Patrze dalej a tam... ojebana nakrętka po gwincie i aluminium zostało w gwincie ale to nic bo ktoś heftnął po gwincie spawarką by nakrętka nie spadała w dół ... :shock3:

Amortyzatory są teraz u dobrego tokarza, poprawi gwint na nowy, dorobi nakrętki a sprężyny do piaskowania i do malowania proszkowego.

Jakoś to ogarnę ale gościa bym dojechał.

Opublikowano

Panowie taka sprawa konasola I din po lifcie dużo bedzie przeróbek zeby zmoontować ??:whistling:

Opublikowano

Jest jebania się z przełącznikami i chyba coś z klimatronikiem bo inaczej chyba sterowany po + czy coś ale głowy uciąć nie dam.

A i regulacja świateł musi wlecieć obok kierownicy. Jak w lifcie.

Opublikowano
Jest jebania się z przełącznikami i chyba coś z klimatronikiem bo inaczej chyba sterowany po + czy coś ale głowy uciąć nie dam.

A i regulacja świateł musi wlecieć obok kierownicy. Jak w lifcie.

Aha ok ok dzia za info prezes ;)

Opublikowano
Wszystko zależy jeszcze ile km robisz na tym. Ja Bliską w Kleczewie i Orlen w Kazimierzu sprawdzałem wiele razy jak jeszcze pracowałem na miejscu i ciągle pokonywałem tą samą trasę. Sprawdziłem to więc dokładnie. Efekt taki że ta Bliska oszukuje. Nigdy i nigdzie nie weszło mi do zbiornika tyle LPG co tam a robiłem na tym znacznie mniej km. Sprawdzał to też mój kumpel - efekt ten sam. Dla tego omijam tą stację szerokim łukiem. Tankowałem już na wielu stacjach - głównie to Orlen i BP, ale zdarzały się i jakieś Shele itp. Nigdy nie zdarzyło mi się aby weszło mi więcej niż 39l z haczykiem. Tyle mniej więcej powinno wchodzić do mojego zbiornika - oprócz tej Bliskiej, gdzie 41l to była norma a kiedyś doszło do 43l.

na 43-44litrach tak około 430-460 km robię i na tym gazie.. Bp omijam bo raz mi jak jechałem do Buko przejechałem o 50 km mniej :facepalm:

Darku jak tam temat gwintu:wink:

a temat gwintu narazie chyba utknął bo przyjechał do mnie gnój..

a sprzedawca nie chce problemu rozwiązać.

Przód niby ok, ale patrze lekko podgięte mocowanie dolne amortyzatora :shock3:

Patrze dalej a tam... ojebana nakrętka po gwincie i aluminium zostało w gwincie ale to nic bo ktoś heftnął po gwincie spawarką by nakrętka nie spadała w dół ... :shock3:

Amortyzatory są teraz u dobrego tokarza, poprawi gwint na nowy, dorobi nakrętki a sprężyny do piaskowania i do malowania proszkowego.

Jakoś to ogarnę ale gościa bym dojechał.

Spoko ja bym gosciowi nie odpuscil szkoda a mniej wiecej na kiedy dasz radę ogarnąć :?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.