Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pod kiera bezpiecznik ? W którym miejscu ?

Kuzyn grzebał mechanik bo nie było tzn blizej przy bezpiecznikach bocznych tak gdzie duzy 40 i 50 :) i przekazniki :hi:

A ok :)

Co się tan odkutasza na FB? Z grupami :)

Opublikowano

:piroman::piroman::piroman:

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

Witam :) efekt prania tapicerki, podłogi, boczków i podsufitki - jak nowe. Cena po znajomości 90 zł

Opublikowano

Teraz czekać jak się odklei podsufitka :)

Opublikowano

Czyma się [emoji14]

Mówił że jak jest podklejona na gąbce jak np. w oplach to się nie pierze bo się rozwarstwia. U mnie dało się wyprać

Opublikowano

Nie twierdze ze nie będzie ok ale jest takie ryzyko zawsze.

Nie trzeba daleko szukać B5 np tez się odklei nie wiem jak jest w B6.

Opublikowano

U mnie jest sam materiał przyklejony do twardego plastiku, na slupkach i podsufitce. Po umiejetnym praniu nie ma prawa się odklejac. Jeśli byłby materiał weluro podobny lub coś innego miękkiego w dotyku to się nie pierze. Chlonie to wodę a woda sieje spustoszenie. Tak się dowiedziałem od kolegi

Opublikowano

Słupki tez tak są w b5 ale sufit masz na piance.

Opublikowano

koledzy podsufitkę można wyczyścić bez użycia odkurzacza czyli jak ja to mówię "na sucho" kwestia odpowiednich środków, jak coś zapraszam, kolega Kateo już nie raz korzystał z moich usług jeśli chodzi o pranie/czyszczenie :) zerowe prawdopodobieństwo odklejenia się podsufitki

Opublikowano

koledzy podsufitkę można wyczyścić bez użycia odkurzacza czyli jak ja to mówię "na sucho" kwestia odpowiednich środków, jak coś zapraszam, kolega Kateo już nie raz korzystał z moich usług jeśli chodzi o pranie/czyszczenie :) zerowe prawdopodobieństwo odklejenia się podsufitki

Potwierdzam wszystko da się zrobić :)

Opublikowano

Ale miałem dziś przygodę, wybraliśmy się z rodziną do zoo w poznaniu. Wylatuje na a2 zamykam licznik, kobieta strofuje, zwalniam do 150 i tak całą drogę. Zjezdzam już w poznaniu i coś stuka ale cicho. Polazilismy po zoo 2 godziny, zmoklismy i zgubilismy się, kolejka nas zgarnela i odwiozla. Dzieci konające z głodu to do kfc a stukanie zamienia się w walenie! Cichnie gdy wciskam gaz lub hamulec. Znam stan techniczny każdej części, więc myślałem że przegub wewnętrzny zakończył swój żywot. Cała druga oryginalna półośka w bagażniku więc szukamy mechanika. Odsyłają mnie z warsztatu do warsztatu bo po 20 juz było. Rumot taki już był że całą budą i kierownicą rzucało aż znalazłem normalnego mechanika z podnośnikiem. Jak tylko podniósł auto okazało się że lewe koło jest niedokręcone z luzem centymetr-dwa! Masakra

Opublikowano

Nieciekawie miałeś... To nie sprawdzałeś dokręcenia kół?

Hmm co do tego przegubu wewnętrznego to jakie masz objawy?

Opublikowano

Nie sprawdzalem. Przegub wewnętrzny stuknie raz przy hamowaniu bądź dodaniu gazu. Bez kół lub gdy są w powietrzu wyczuć można minimalny luz na połosi.

Potrzebuje kilku części do a4 b6:

Atrapka zderzaka, joy lusterek, glosnik drzwi. Ma ktoś coś?

Edytowane przez xsebo1

Opublikowano

Widzę ze po tych akcjach na FB to nawet wątek spotów nie idzie... A forum to było forum zawsze. Cieżko na to patrzeć.

Opublikowano

No właśnie coś obumiera, też będziemy winić prezesa? A może ojca dyrektora z radia Maryja [emoji14]

Opublikowano

Jakiego prezesa?? Po prostu ja na tym forum jestem długo i już rożne rzeczy widziałem o tak się składa ze jeśli chodzi o ten wątek to byłem jednym z tych pierwszych co się "splocili" po ferio..

A teraz to nawet tutaj nikt nie napisze, rozumiem coś nie pyklo na FB i zobaczcie jak się to przekłada.

Nawet rezanka zdjeć nie ma...

Opublikowano

We Wro to samo [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

We Wro to samo [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Forum na pysk pada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.