Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Weź mnie nie wkurwiaj. nie wiem czy w niedziele będzie już po wszystkim, mam nadzieje że tak.

to nadal fura we Wrocku czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fura ze mną. Jeździ wszystko ok. Wymieniony wałek rozrządu oraz popychacze (szklanki)..

Przed tym zabiegiem był muł 128konie, po wymianie wypluł 141koni w serii. Ale turbo wstaje dopiero od 3000 obrotów więc do wyrzucenia. Kombinuje jakieś nowe turbo wstające ładnie. Pompki ok są więc wynik będzie oscylował międzi 180 a 190koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam problemy z mocą slo? bo tam widziałem ze ic turbo itp zrobiłeś ale już zamontowane i zestrojone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura ze mną. Jeździ wszystko ok. Wymieniony wałek rozrządu oraz popychacze (szklanki)..

Przed tym zabiegiem był muł 128konie, po wymianie wypluł 141koni w serii. Ale turbo wstaje dopiero od 3000 obrotów więc do wyrzucenia. Kombinuje jakieś nowe turbo wstające ładnie. Pompki ok są więc wynik będzie oscylował międzi 180 a 190koni

no to masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, tak jak pisałem. Najpierw okazało się że góra silnika do wymiany. Potem że turbo nie pracuje tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, tak jak pisałem. Najpierw okazało się że góra silnika do wymiany. Potem że turbo nie pracuje tak jak powinno.

Tomek Ty z tym turbo to ciągle masz problem :facepalm: tryb awaryjny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podaje ciśnienie dobre, ale turbo zaczyna żyć dopiero od 3000 obrotów czyli duuuużo za późno niż powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podaje ciśnienie dobre, ale turbo zaczyna żyć dopiero od 3000 obrotów czyli duuuużo za późno niż powinno

no to lipton max :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że trzecie turbo da oczekiwany rezultat. Bo już k**wa nie mam siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że trzecie turbo da oczekiwany rezultat. Bo już k**wa nie mam siły.

NO domyślam się Tomku.. Masz pecha z tym turbo :facepalm:szczególnie wyłączenie zapłonu przy 150km/h:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D ciiii, to było głupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D ciiii, to było głupie :D

dobrze było :D

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 21:48 ----------

Pany jak będzie taka pogoda to nie ma sensu spotkanie nasze żebyśmy marzneli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda istna na bałwana, śniegu :ssij: ! Zobaczymy w piątek/sobotę czy coś zaświeci na niebie. Meteoryty i planetoidy nie wchodzą w grę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda istna na bałwana, śniegu :ssij: ! Zobaczymy w piątek/sobotę czy coś zaświeci na niebie. Meteoryty i planetoidy nie wchodzą w grę :decayed:

albo spot gdzieś na pizzy możemy czy coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja bym sie pewnie pisał na drift spota tylko czy dam rade będzie wiadomo w ostatniej chwili.... :( niestety natłok roboty mam ostatnio maxx :/ a Wy co sie tak pogody boicie co ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja bym sie pewnie pisał na drift spota tylko czy dam rade będzie wiadomo w ostatniej chwili.... :( niestety natłok roboty mam ostatnio maxx :/ a Wy co sie tak pogody boicie co ? :P

no no ładnie mruczy ładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy seria 3.0 :P żadnych katalizatorów tylko przelot rura i koncowy tłumnik... mimo to chodzi ciszej niż seria s4 ;| czasem mam ochote go wybebeszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy seria 3.0 :P żadnych katalizatorów tylko przelot rura i koncowy tłumnik... mimo to chodzi ciszej niż seria s4 ;| czasem mam ochote go wybebeszyć :D

rezaj rezaj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham dźwięk Turbnki w 2.7:naughty: Łukasz przecież wiesz że je się nie boje :wink:

Na końcu filmiku najlepsza T4 :a4fan: A co do dźwięku to naprawdę jest ładny nie wiem jak będzie na całkowitym przelocie.

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 13:20 ----------

To co spot pali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...