Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czapki z głów :hi: Ogarniać się i robimy spota przedświątecznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki mile widziane :D Ostatni rok na serii będzie w mojej b5 ;)


Graty nie mogą usiedzieć w garażu :P


Z racji iż padła mi pompka a dokładnie robiła problemy ponieważ nie zamykała mi bagaja i zacinała się często nie otwierając wszystkich drzwi znalazłem w dobej kasie od kolegi z forum taką oto pompkę identyczna jak moja + scyzor. W końcu będę miał pilota bo otwieranie z kluczyka staje się mega męczące. :wink:

12233051_10201301710461402_641883669_n_j

12233525_10201301713061467_30908605_n_jp


Co sądzicie o takim wnętrzu. k**ewsko mi się podoba i być może takie będą plany na środek. Wiadomo kwestia gustu ale jakoś mi się to widzi :)

rs_A584_RS4_jpg_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 din wpadnie napewno + kiera od s4 b6 + łokieć i wgl wnętrze całe będę grzebał dokładał pełną elektrykę na tył + inne moje upodobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre plany kolego, odpicujesz bryke na bogato. Deskę i tunel można by flokowac, w Kaliszu chyba najbliżej i ceny do przyjęcia. Obszycie foteli to już niestety potężny koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek będe sprzedawał możliwę,że pod choinkę sobie sprawię nową. Moja w bdb stanie :D


PS: Nie wiecie kto w Koninie lub bliskiej okolicy tanio ogarnia programowanie? Bo potrzebuję scyzoryki zakodować a ręczną metodą nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ty to masz pomysły ja pracuje w biednej Polsce :D Poza tym odezwij się jak na święta zjedziesz bo nie ma z kim kawy i piwka wypić. Sylwek a ile płaciłeś ? Bo ja potrzebuję tylko zakodować scyzoryk pod pompkę przez Vaga. Ale do tego musi być full wersja. Poza tym jeśli chcesz ode mnie kiere polift to będzie do sprzedania już może w przyszłym tygodniu bo kumpel ma na sprzedaż ładną od b6 i w dobrym prajsie więc zabieram. Moja coś około 100zł +-


Sylwek tak wygląda moja kierownica. Cena 100zł dla Ciebie wystawiona za 130 zł w dziale części samochodowe i pare innych gratów.

IMG_9470_1_JPG_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dawid, 19 grudnia smigam do domu na 2 tygodnie urlopu. Miałem tyle modów w planach, ale niestety brak gotówki, a jak już była to brak czasu. W przyszłym roku poluje na a6 c6 a moją a4 będzie dosiadać żona :) jutro odbiera prawko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak brak gotówki a na a6 c6 to się gotówka znajdzie. Tak wiem,że wpadasz na święta bo dzisiaj gadałem z twoją żonką u niej w pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam dzięki czekam na spot i wezmę ją od ręki a powiedz co mi jeszcze tam będzie potrzebne? Redukcja czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przedlifta więc redukcja z małego na duży . Np od golfa 3 dokładnie taka tulejka jak na niższym obrazku po lewej stronie :)

http://icis.pcz.pl/~olas/cars/k1.jpg


i nakrętka która będzie dodatkowo trzymała kiere większa niż jest bo zwiększy się wieloklin więc nakrętka z podkładką też musi być większa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...