Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM+] Black and white... aVant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no żeby nie było...autko zostało wczoraj potraktowane przez Hammera:yeah: różnymi specyfikami na zimę:kox:

P93006341.jpg

w trakcie, lecz bliżej już ku końcowi...

sam52611280x768.jpg

i efekt końcowy...

sam52631280x768.jpg

...:decayed:

Opublikowano
  • Autor
dobry jest czarnuch. Dał bym znaczki w biały pod te fele :wink:
Qrczi no nie wiem musiałbym na próbę zrobić nakleić i ocenić aby nikt nie widział :bag::polew:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Zimowy smalec musi być :decayed:
no baa...:decayed:
Opublikowano
dobry jest czarnuch. Dał bym znaczki w biały pod te fele :wink:

Znaczki i Lusterka Biale i był by :kox:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

i bym walnał biały plastdipem i zawsze mozesz to sciagnac :wink:

Opublikowano
  • Autor
dobry jest czarnuch. Dał bym znaczki w biały pod te fele :wink:

Znaczki i Lusterka Biale i był by :kox:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

i bym walnał biały plastdipem i zawsze mozesz to sciagnac :wink:

Mario tak miał w swoim lusterka i tak mu się to brudziło, że szok:shock3:

...tylny znaczek na próbę, bo i tak do wymiany jest...najwyżej nówka ori kupię:wink:

Opublikowano
:kox: wszystko pięknie ale te fele miazga :slina: jeszcze chwila i u hamerka kolejka bydzie , Zabełków zakorkowany :grin::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:wstydliwy:

a u Hammerka...Andrzejku nie słyszałeś...obwodnicę budują:decayed:

Opublikowano

moim zdaniem jakos slabo sie to swieci;p wiecej czasu przy aucie ogarnij

Opublikowano
  • Autor

Ty się naucz edytować:facepalm: i uzupełnij profil:whistling:

:decayed:

Opublikowano

DSC_1276_fhdr.jpg

grzecho.jpg

grzee.jpg

img_0108.jpg

<br /><br />

zeby wlasny brat musial dodawac twoje Foty wiesz Ty co.. wstydzil Bys sie:)

Opublikowano
  • Autor
:shock3: skąd Ty to masz?? Nawet nie wiedziałem o istnieniu tych fotek:decayed:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mega suczka jest :kox:

na tych białych felach kosi :slina:

Opublikowano

nono , nieźle :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

:embarrassed::decayed:

...na wiosnę mam takie małe jeszcze plany turbo BRD, fmic i programik a potem tylko czekać aż skrzynia się sypnie i wrzucam 6-tkę:wink:

Opublikowano

fajnie wygląda bez relingów:wink:

Opublikowano
:embarrassed::decayed:

...na wiosnę mam takie małe jeszcze plany turbo BRD, fmic i programik a potem tylko czekać aż skrzynia się sypnie i wrzucam 6-tkę:wink:

ale AJM ma podobno niezły potencjał w serii i samym programem można pod 170km podejść... potrzebujesz więcej?:decayed: bo przy wymianie turbiny wydatek podskoczy kilkukrotnie a możnaby zostawić sobie cos na potem :eusathink: ja bym tak zrobił :wink:

Opublikowano
:embarrassed::decayed:

...na wiosnę mam takie małe jeszcze plany turbo BRD, fmic i programik a potem tylko czekać aż skrzynia się sypnie i wrzucam 6-tkę:wink:

ale AJM ma podobno niezły potencjał w serii i samym programem można pod 170km podejść... potrzebujesz więcej?:decayed: bo przy wymianie turbiny wydatek podskoczy kilkukrotnie a możnaby zostawić sobie cos na potem :eusathink: ja bym tak zrobił :wink:

na pewno nie będzie 170 km na serii :wink:

Opublikowano

na pewno nie będzie 170 km na serii :wink:

dlaczego na pewno? :naughty:

wydaje mi się że Stanley nie robił nic poza programem :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-2001r-170km;368nm-103344/

ale mogę sie mylić :decayed:

Opublikowano

na pewno nie będzie 170 km na serii :wink:

dlaczego na pewno? :naughty:

wydaje mi się że Stanley nie robił nic poza programem :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-2001r-170km;368nm-103344/

ale mogę sie mylić :decayed:

Nie chce mi się wierzyć. Samym programem bezpiecznie jest 150-155km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.