Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Black and white... aVant


Polko_V

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wyszło malowanie, jak nówka.

Nie masz jednej szpilki w lewym przednim kole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamer zobaczymy w maju co powiesz potem :Djak by ktos sie czepiac jest zrobiona orginalna skorka na lakierze tak jak powinno byc auto pomalowane ale zeby bylo lustro trzeba malych modyfikacji ale to w swoim czasie:P

czytajcie i uczcie się...:decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Dobrze wyszło malowanie, jak nówka.

Nie masz jednej szpilki w lewym przednim kole :wink:

:polew::polew: curva Wy to nawet zmarszczkę na moim czole wyczaicie:decayed:...jest ta szpilka tylko, że to jest śruba zabezpieczająca i nie wkręcano jej:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ powodzenia w dalszych modach ​:thumbup1:

ładne foty w pierwszym poście :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka wyśmienita :naughty: Felga i gleba robią meeegaaaa robote :kox:

Bezawaryjności przede wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

niestety większość planów poszło w łeb, ale myślę żeza jakiś czas się "odbiję":smiley:

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 19:41 ----------

No to skusiłem się, ale niestety "stety?!" na czystej serii chip i efekt jest taki

polko_ajm.jpg

...jak dla mnie narazie bomba, po zimie pomyślę o jakimś większym intercoolerze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...tak...nawet nie wiedziałem, że na miejscu pasażera potrafi tak ładnie wciskać w fotel:decayed:. Potem jak się pojawi drugi, albo centralny cooler to się poprawi:wink: i będziemy się bardziej skupiać nad większym jeszcze bardziej płaskim niutkiem, no i tymi paroma ewentualnie konikami :naughty:

...byłem mile zaskoczony, jak przejeżdzałem przez progi zwalniające i depłem na 1 biegu, to obroty poszły do końca a auto tylko delikatnie się turlało:decayed:. Opony pójdą w piz*uuu po tym sezenie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh te pompowtryski robią robotę, musisz mnie przewieźć, bo chcę poczuć różnicę i wziąć się w końcu za swojego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiedyś tam Cię przewiozę...a swoją drogą nie zastanawiaj się tylko rób coś:kox::wink:

...a gwint ta-technix:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...