Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM+] Black and white... aVant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze wyszło malowanie, jak nówka.

Nie masz jednej szpilki w lewym przednim kole :wink:

Opublikowano
  • Autor
hamer zobaczymy w maju co powiesz potem :Djak by ktos sie czepiac jest zrobiona orginalna skorka na lakierze tak jak powinno byc auto pomalowane ale zeby bylo lustro trzeba malych modyfikacji ale to w swoim czasie:P

czytajcie i uczcie się...:decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Dobrze wyszło malowanie, jak nówka.

Nie masz jednej szpilki w lewym przednim kole :wink:

:polew::polew: curva Wy to nawet zmarszczkę na moim czole wyczaicie:decayed:...jest ta szpilka tylko, że to jest śruba zabezpieczająca i nie wkręcano jej:wink:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jaki tu spokój... nananana...:decayed:

Opublikowano

Grześ powodzenia w dalszych modach ​:thumbup1:

ładne foty w pierwszym poście :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Furka wyśmienita :naughty: Felga i gleba robią meeegaaaa robote :kox:

Bezawaryjności przede wszystkim :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:wink:

niestety większość planów poszło w łeb, ale myślę żeza jakiś czas się "odbiję":smiley:

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 19:41 ----------

No to skusiłem się, ale niestety "stety?!" na czystej serii chip i efekt jest taki

polko_ajm.jpg

...jak dla mnie narazie bomba, po zimie pomyślę o jakimś większym intercoolerze:wink:

Opublikowano

No i gites ;)

Opublikowano
  • Autor

ojj...tak...nawet nie wiedziałem, że na miejscu pasażera potrafi tak ładnie wciskać w fotel:decayed:. Potem jak się pojawi drugi, albo centralny cooler to się poprawi:wink: i będziemy się bardziej skupiać nad większym jeszcze bardziej płaskim niutkiem, no i tymi paroma ewentualnie konikami :naughty:

...byłem mile zaskoczony, jak przejeżdzałem przez progi zwalniające i depłem na 1 biegu, to obroty poszły do końca a auto tylko delikatnie się turlało:decayed:. Opony pójdą w piz*uuu po tym sezenie:grin:

Opublikowano

Dobry wynik Grzesio :kox::decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

na jakim gwincie jezdzisz ??

Opublikowano

Alki robia robote :decayed: powodzenia w dalszym rezaniu :)

Opublikowano

ahh te pompowtryski robią robotę, musisz mnie przewieźć, bo chcę poczuć różnicę i wziąć się w końcu za swojego:decayed:

Opublikowano
  • Autor

...kiedyś tam Cię przewiozę...a swoją drogą nie zastanawiaj się tylko rób coś:kox::wink:

...a gwint ta-technix:whistling:

Opublikowano

a gdzie robiłeś program?

Opublikowano

Ale On nie ma hamowni, nie? :eusathink:

też o Nim myślałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma tzw. drogową:wink:

...i już tak nie myśl, tylko "bij" do Niego:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.